تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
2

امسال سال شانس متولدین این ماهه

امسال سال شانس متولدین این ماهه

سال جدید، شروعی تازه در زندگی هر انسانی است و خبری خوش برای متولدین برخی از ماه های سال که خوش شانسی در این سال زندگی آنها راتحت تاثیر قرار میدهد.

امسال سال شانس متولدین این ماهه

سال ۲۰۲۲ سال شانس متولدین این چند ماه سال است

سال ۲۰۲۲ فرا رسیده است و ما برنامه‌ ریزی‌ های مختلفی برای این سال جدید داریم‌. از طرفی دوست داریم که اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم. یکی از مهم‌ ترین مسائلی که افراد را در زندگی درگیر می‌ کند، داشتن شانس بیشتر است.

در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که سال ۲۰۲۲ برای چه افرادی سال شانس شان محسوب می‌ شود. موارد عنوان شده طبق طالع بینی های چینی و هندی است و جنبه سرگرمی دارد. گفتنی است که هر سال میتواند برای متولدین تمام ماههای سال، سال خوش شانسی باشد به شرط آنکه هوشمندانه و پرتلاش زندگی کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها امسال می‌ توانند پتانسیل خود را به دیگران اثبات کنند و به هر آنچه که می خواهند برسند‌. در بیشترین حالت انرژی قرار بگیرند و به طور کل امسال برای آن ها سال رسیدن به اتفاقات خوب است و این موضوع تا سال ۲۰۲۳ برای آن ها ادامه دارد و آن ها متوجه زیبایی‌ های زندگی می‌ شوند. اعتماد به نفس خود را بالا می‌ برند و همیشه دلیلی برای حرکت به سمت جلو دارند.

فرد موفق

تیر

تیر ماهی ها در سال ۲۰۲۲ احساس می کنند که ذهن شان باز شده و اقدامات جدیدی را به انجام می‌ رسانند. ماجراجو می شوند و از زندگی لذت می برند. خوش شانسی های زیادی را تجربه می کنند. بی نهایت شاد و خوشحال هستند و فکر می‌ کنند که زندگی با آن ها آشتی کرده و قرار است اتفاقات هیجان انگیز بیشتری برای شان رخ دهد.

آبان

سال ۲۰۲۲ برای آبان ماهی ها سالی سرشار از انگیزه و خوشحالی است. آن ها در این سال احساس شور و نشاط بیشتری می‌ کنند، جهت بندی خود را در زندگی می‌ شناسند و از لحاظ عشقی و رمانتیک، سرشار از انرژی می شوند و خودشان را قبول دارند‌. غریزه های درونی خود را می‌ فهمند و به طور کل احساس می کنند که همه چیز برایشان راحت تر و بهتر پیش می‌ رود. آبان ماهی ها امسال به موفقیت زیادی در زمینه شغلی می رسند و شغل رویایی خود را به دست خواهند آورد.

خانم شاغل

اسفند

اسفند ماهی ها شاید در سال ۲۰۲۱ سردرگم بودند اما امسال حال بسیار متفاوتی دارند. آن ها متوجه جادو و قدرت درونی خود می شوند، به ندای قلب خود گوش می‌ دهند. منطق را کنار می‌ گذارند و آنطور که دلشان می‌ خواهد زندگی می کنند. خوشبختانه بخت با آن ها یار است و زندگی هم هماهنگ با آرزو ها و خواسته های آنان پیش می رود.

اردیبهشت

سال جدید برای اردیبهشت ماهی ها سال بسیار پر رونقی است. آن ها از لحاظ شغلی پیشرفت زیادی می‌ کنند. متفاوت از سال های گذشته خود عمل می‌ کنند و از لحاظ مالی به شرایط خیلی خوبی می رسند و متوجه خوش‌ شانسی های زیادی در این مسیر می شوند.

مرد پولدار

مرداد

سال ۲۰۲۲ برای مرداد ماهی ها سالی پر از خوشحالی و نعمت است‌. آن ها در سال جدید خودشان را سرزنش نمی کنند. در شغل بیزنس و تجارت خوش شانسی زیادی می‌ آورند. در های زیادی به روی آن ها باز می شوند و از لحاظ ذهنی خلاقیت بالایی پیدا می‌ کنند.

مهر

مهر ماهی ها در سال جدید متوجه می‌ شوند که افراد زیادی در کنارشان هستند که می‌ توانند از آن ها کمک بگیرند. همه چیز به نفع آنها تغییر می‌ کند و انتظاراتشان در زندگی برآورده می‌ شود و بزرگترین موفقیت نصیب شان می‌ گردد.

رسیدن به موفقیت

دی

دی ماهی ها در سال جدید از تلاش ها و اقدامات شان نتایج بسیار خوبی می‌ گیرند، خوش شانسی را در لحظات زندگی خود احساس می‌ کنند و فکر می‌ کنند که در هر لحظه در مسیر رسیدن به موفقیت هستند و از لحاظ انرژی و ارتعاشات در سطح بالایی قرار خواهند گرفت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117841

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0