تاریخ : پنجشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024
4

انواع رنگ مو نارنجی از پرتقالی تا مسی

انواع رنگ مو نارنجی از پرتقالی تا مسی

رنگ مو و هایلایت نارنجی در تناژهای مختلف مسی، پرتقالی، آتشی، فانتزی، تیره و روشن وجود دارد که چهره منحصر به فردی به شما میبخشد.

انواع رنگ مو نارنجی از پرتقالی تا مسی

انواع رنگ مو و هایلایت نارنجی

رنگ مو باید متناسب با رنگ پوست باشد اینطوری زیبایی شما دوچندان خواهد شد اگر رنگ مویی انتخاب کنید که با رنگ پوست تان همخوانی نداشته باشد از زیبایی شما میکاهد، رنگ موی نارنجی برای خانم هایی که پوست روشنی دارند مناسب تر است و چهره ایده آل و جذابی به آن ها میبخشد.

رنگ مو نارنجی جزو رنگ هایی است که این روزها بین خانم های جوان که میخواهند چهره ای جدید و متفاوت را تجربه کنند بسیار محبوب شده است، رنگ مو و هایلایت نارنجی در طیف های مختلف تیره و روشن وجود دارند که انتخاب آن ها سلیقه ای است.

رنگ مو نارنجی

رنگ مو نارنجی روشن و جدید

در صورتی که دوست ندارید موهایتان کاملا نارنجی شوند و تصور میکنید این رنگ به چهره شما نمی آید میتوانید از رنگ مو نارنجی بصورت هایلایت فقط در لا به لای موهایتان استفاده کنید. یک رنگ موی تیره مثل مشکی یا قهوه ای برای رنگ موی پایه انتخاب کنید بعد رنگ موی نارنجی را لا به لای آن مانند مش اعمال کنید.

رنگ مو نارنجی

انواع مدل رنگ مو نارنجی 

رنگ موهای پاستلی همیشه رنگ های پرطرفداری بوده اند، رنگ موهای نارنجی هم در انواع پاستلی وجود دارند. این رنگ مو برای کسانی که پوست سفید با تن سرد دارند مناسب است زیرا این رنگ به اندازه کافی گرما دارد.

رنگ مو نارنجی

رنگ مو نارنجی پاستلی

رنگ مو هایلایت نارنجی

رنگ مو هایلایت نارنجی

رنگ و مش نارنجی

مدل رنگ و مش نارنجی

رنگ و مش نارنجی

رنگ مو فانتزی جدید و جذاب

هایلایت مسی

رنگ مو نارنجی مسی

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117940

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0