تاریخ : پنج شنبه, ۹ تیر , ۱۴۰۱ 1 ذو الحجة 1443 Thursday, 30 June , 2022
2

تولد بره ای نیم انسان نیم حیوان + تصاویر ۱۴+

تولد بره ای نیم انسان نیم حیوان + تصاویر ۱۴+

وحشت زدگی اهالی بعد از تولد بره ای که نیم انسان نیم حیوان تصور می شد زمانی شدت گرفت که بزرگان منطقه او را فرستاده ای از شیطان خواندند.

تولد بره ای نیم انسان نیم حیوان + تصاویر ۱۴+

تولد بره ای عجیب الخلقه نیم انسان نیم حیوان

گوسفنده باردار یک کشاورز بره ای عجیب و ترسناک به دنیا آورد ،بره ای که نیم انسان نیم حیوان بود، به عقیده روستاییان حیوان مادر از طرف شیطان نوزادش را آورده که نتیجه ی آن چنین شده است.

Superstitious villagers live in fear after sheep gave birth to ‘half-human, half-beast sent by the devil’

نیم انسان نیم حیوان

 

تولد بره ای نیم انسان و نیم حیوان در آفریقا

تصاویر عجیب و غریبی که در این بخش مشاهده می کنیم مربوط به بره ای است که با تولدش افکار اهالی را متوحش ساخت. تقریبا تمام اهالی و کشاورزان ساکن در این منطقه معتقدند تولد این حیوان عجیب الخلقه نتیجه ی تاثیر ارواح شیطانی است. این بره نیم انسان و نیم حیوان در “لیدی فری”واقع در مرزهای شرقی آفریقای جنوبی متولد شده و انتشار تصاویر این حیوان عجیب الخلقه و وحشت زدگی اهالی باعث شد تا مسئولان کارشناسی را برای انجام تست و بررسی به آن جا بفرستند.

نیم انسان نیم حیوان

عکس ترسناک از بره ای که نیم انسان نیم حیوان تصور می شود

نیم انسان نیم حیوان

نیم انسان نیم حیوان

لاشه بره ای نیم انسان نیم حیوان

نظر کارشناسان در مورد بره نیم انسان نیم حیوان

دکتر “لابابو” مدیر کل خدمات دامپزشکی منطقه می گوید:بره ی عجیب و غریبی که مرده متولد شده است به دلیل شکل ظاهری اش اهالی آن را نیم انسان و نیم حیوان تصور می کنند اما تایید این گفته نیاز به بررسی های دقیق دارد.

کارشناسان ما معتقدند که احتمالا مادر این بره در ابتدای بارداری به نوعی “تب یون ریفت” مبتلا شده و دچار آلودگی ویروسی گشته است.

شایان ذکر است که گوسفند دارای ۲۸ جفت کروموزوم و انسان ۲۳ جفت کروموزم است و اگر این تولد نتیجه ترکیب اسپرم انسان و گوسفند بود بره زنده متولد میشد چرا که حیات آن به واسطه کروموزم ها تداوم پیدا می کرد اما مرده متولد شدن بره نشان از نوعی عفونت ویروسی و مشکلی حاد است که جنین از مادر در دوران بارداری دریافت کرده است.

نیم انسان نیم حیوان

وحشت زدگی اهالی با تولد بره ای نیم انسان نیم حیوان

دکتر “آرموبی” در ادامه گفت :بررسی ماههای دوران بارداری گوسفند نشان می دهد که او در فصل انتشار و دریافت ویروس جنین خود را در شکم داشته و همچنان ایده ی ویروسی شدن او قوی تر است.صاحب این بره گفت :بزرگان روستا بعد از دیدن حیوان عجیب الخلقه به من گفتند که این حیوان فرستاده شیطان است و حاصل رابطه انسان (مرد) با این گوسفند بوده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117913

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0