تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
1

سُر خوردن عروس وسط رقص دردسرساز شد!

سُر خوردن عروس وسط رقص دردسرساز شد!

اتفاقی که برای عروس جوان درست وسط مراسم رخ داد همه چیز را به یکباره دچار تغییر کرد، تغییری که حالا تبدیل به یک ماجرای جنجالی دنباله دار شده است.

سُر خوردن عروس وسط رقص دردسرساز شد!

ماجرای عجیب بهم خوردن عروسی بخاطر اشتباه تالار

اتفاقات عجیب و غریبی که در مراسم عروسی می افتد همیشه جزو اخبار پرطرفداری بوده که نظر مخاطبان را به خود جلب می کند بخصوص اگر خبر جنجالی بوده و کمی حاشیه به همراه داشته باشد مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

در یکی از مراسمات ازدواج برگزار شده در بریتانیا، حادثه ای منجربه بهم خوردن عروسی و در نهایت انتقال عروس خانم به بیمارستان شد. شدت آسیب وارده به عروس جوان به قدری بود که او بایستی به سرعت تحت عمل جراحی قرار میگرفت. شکستگی دست و آرنج دلیل بیمارستانی شدن عروس جوان در شب ازدواجش شد، ماجرایی که کار را به جاهای باریک تر هم کشاند.

سُر خوردن عروس به دلیل بی دقتی کارکنان تالار

از قرار معلوم عروس خانم حین رقص با آقای داماد ناگهان پایش سُر خورده و به شدت روی زمین افتاده و همین عامل شکستگی در یکی از دستانش شد. شدت آسیب و شکستگی بالا بود برای همین، به صورت اورژانسی چندین عمل جراحی روی دست او انجام شد.

پس از مدت کوتاهی عروس از صاحب تالار به دلیل اتفاقی که رخ داده بود شکایت کرد و دلیل حادثه ای که برایش در شب به این مهمی رخ داده بود را بی دقتی کارکنان تالار عنوان کرد.

از قرار معلوم مایعی چسبناک قسمتی از سطح جایگاه عروس و داماد را لیز کرده بود و تمیز نشدن به موقع آن توسط کارکنان تالار باعث شد تا پای عروس به این شدت سُر خورده و چنین اتفاقی را رقم بزند.

ناراحتی این زوج جوان در حدی است که حتی پس از تعیین جریمه برای صاحب تالار توسط دادگاه همچنان رضایت ندارند و مجدد برای رسیدگی جدیتر به این مسئله شکایت کرده اند.

لیز خوردن عروس

ماجرای لیز خوردن عروس در مراسم ازدواجش

دادگاه مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ یورو جریمه تعیین کرده است که باید توسط مدیر تالار به عروس پرداخت شود اما عروس جوان به این سادگی ها کوتاه نمی آید و قصد رضایت دادن ندارد چرا که به گفته ی خودش نه تنها بهترین شب زندگی اش اینگونه خراب شده بلکه شدت شکستگی در حدی است که باید دوباره زیر تیغ جراحی برود پس ماجرا آنقدرها هم ساده نیست که با یک جریمه ی نقدی عادی خاتمه یابد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117419

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0