تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
3

مردی که ۷ ساله تو ترافیکه !!

مردی که ۷ ساله تو ترافیکه !!

قرار گرفتن در موقعیت توقف پشت چراغ قرمز یا هر دلیل دیگر، یکی از ناخوشایند ترین وضعیت های رانندگی است اما برای مرد عجیب داستان ما این ماجرا روی دیگری دارد.

مردی که ۷ ساله تو ترافیکه !!

ایستادان وسط خیابان و ایجاد ترافیک جاده برای ۷ سال

یک مرد انگلیسی مشهور به مرد سایلنت باعث ایجاد ترافیکی وسیع در شهر شد و در کمال تعجب این کار را ۷ سال انجام داد به این صورت که وسط خیابان می ایستاد و بی توجه به وضعیت ایجاد شده هیچ حرکتی نمیکرد. جالب اینجا بود که هیچ کلامی به زبان نمی آورد و علت کارش را هم توضیح نمی داد.

“دیوید هامپسون”، همان مردی که ۷ ساله است در ترافیک مانده، از سال ۲۰۱۴ به طور مکرر وسط جاده و خیابان دقیقاً در یک نقطه ثابت می ایستاد و ترافیک ایجاد می کرد. این مرد ۵۱ ساله باعث ایجاد شکایت مردم شد و کارش جرم محسوب می شد، زیرا به شکلی وسط راه قرار میگرفت که ترافیک بزرگی را ایجاد می کرد و باعث می شد که ماشین ها رفت و آمد راحتی نداشته باشند.

گفتنی است که او هرگز به بد و بیراه مردم توجه نمی کرد تا این که در سال ۲۰۱۸ به دلیل مسدود کردن جاده و ایجاد ترافیک محکوم به حبس شد اما باز هم هیچ توضیحی نداشت و برای هیچ کس علت را نمی گفت.

جالب است بدانید که پس از آزادی از زندان باز هم این کار را تکرار کرد اما هرگز در مورد انگیزه اش توضیح نمی دهد و هیچ کس نمی تواند حدس بزند که چرا او این کار را انجام می دهد.

شواهد و آزمایشات نشان می دهد که او صددرصد توانایی تکلم را دارد و لال نیست و کسانی که او را می شناختند، اظهار داشتند که او مرد بسیار مودبی است و همیشه ادب را رعایت می کند اما در مورد این موضوع حاضر نبود کلامی به زبان بیاورد.

ترافیک کردن

زندانی شدن بخاطر ایجاد ترافیک

“دیوید” تا به حال ۹ بار به خاطر ایجاد ترافیک در هفت سال گذشته به زندان افتاده است اما باز هم به انجام این کار ادامه می دهد و زمانی هم که او را دستگیر می کنند، هرگز از انگیزه کار صحبت نمی کند. برای او فرقی ندارد که ادامه زندگی اش را در زندان باشد، دوباره آزاد شود، همین کار را انجام دهد و دوباره به زندان بیفتد.

دادگاه با مشاهده شرایط “دیوید”، بیشتر قصد کمک به او دارد تا این که بخواهد او را مجازات کند اما او هرگز کمکی را نمی پذیرد و هیچ توضیحی ندارد. حتی او را نزد چند روانپزشک فرستادند اما از صحبت کردن به شدت پرهیز می کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117796

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0