تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
1

۱۰۰ تن زباله در خانه پیرزن بوکانی! + تصاویر

۱۰۰ تن زباله در خانه پیرزن بوکانی! + تصاویر

زنی ۶۰ ساله در بوکان به مدت ۱۰ سال تمامی زباله های منزل خود که بیش از ۱۰۰ تن است را دور نریخته و در اتاقها و حیاط خانه خود آنها را نگه می داشت

۱۰۰ تن زباله در خانه پیرزن بوکانی! + تصاویر

زنی ۶۵ ساله که عادت به جمع اوری زباله در منزل خود داشت پس از شکایات همسایگان توسط ماموران پلیس و شهرداری شناسایی و تمامی زباله ها از منزل وی خارج شد.

معاون خدمات شهری شهرداری بوکان گفت:بازرسان شهرداری این شهر حدود ۱۰۰ تن انواع زباله که با ۲۴ کامیون امکان جابه جایی آن انجام شد را از یک واحد مسکونی کشف کردند.

جمع آوری 100 تن زباله

سامرند نوری افزود:به دنبال انتشار بوی نامطبوع در یک منزل مسکونی در منطقه سروش ۱۵ واقع در خیابان سیمینه این شهر مردم به یکی از همسایه های خود مشکوک و موضوع را با دادستانی این شهرستان در میان می گذارند.
 
وی گفت:با اطلاع دادستانی و هماهنگی با پلیس و شهرداری موضوع بلافاصله به واحدهای اجرایی و اکیپ های موتوری و خدمات شهری ابلاغ و بلافاصله در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و نسبت به معدوم سازی آن اقدام شد.
 
جمع آوری 100 تن زباله
 
نوری با اعلام اینکه این زباله ها افزون بر ۱۰۰ تن بود اظهار کرد:زباله ها در این واحد مسکونی آن چنان انباشته شده بود که در ورودی حیاط منزل مسکونی به زور باز شد.
وی گفت:در این منزل مسکونی انواع زباله از جمله پلاستیک، آهن قراضه، انواع قوطی های شیشه ای و پلاستیکی، کاغذ، مقوا و انواع کفش های کهنه پلاستیکی انباشته شده بود.
وی اظهارداشت:علاوه بر حیاط، در پارکینگ و اتاق ها نیز انبوهی از زباله وجود داشت.
 
جمع آوری 100 تن زباله
 
معاون خدمات شهری شهردار بوکان ادامه داد:این منزل مسکونی متعلق به پیرزنی ۶۰ ساله است که این میزان زباله را در مدت ۱۰ سال بر حسب عادت جمع آوری و در منزل مسکونی اش دپو کرده بود.
شهرستان بوکان با ۲۲۷ هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد که از این تعداد بیش از ۱۷۶ هزار نفر آن در شهر ساکن هستند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=34236

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0