تاریخ : چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
2

۱۷ مدل کیف زنانه برای سال ۲۰۱۷

۱۷ مدل کیف زنانه برای سال ۲۰۱۷

مدل کیف هایی که در سال جدید میلادی ترند (Trend) شده اند توجه زیادی به خودشان جلب کرده اند. این مدل ها اغلب ویژگی خاصی در طراحی شان رعایت کرده اند که باعث تفاوتشان با مدل های سال های قبل می شود. برای اینکه بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید این کیف ها را معرفی کرده ایم.

۱۷ مدل کیف زنانه برای سال ۲۰۱۷

معرفی و بررسی کیف های زنانه ۲۰۱۷

  
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
مدل کیف هایی که در سال جدید میلادی ترند (Trend) شده اند توجه زیادی به خودشان جلب کرده اند. این مدل ها اغلب ویژگی خاصی در طراحی شان رعایت کرده اند که باعث تفاوتشان با مدل های سال های قبل می شود. برای اینکه بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید این کیف ها را معرفی کرده ایم. این شما و این کیف های ۲۰۱۷!

مدل کیف جدید ، قد کف دست

امسال طراحان دنیای مد تصمیم گرفته اند نگاهشان به بعضی از کیف ها را مینی مالیستی کنند و به جمله ی معروف «کوچک، زیباست» پایبند بمانند. طراحان برندهایی مثل لویی ویتون (Louis Vuitton) ، کلوئه (Chloe) و کوچ (Coach) کیف های کوچکی طراحی کرده اند که اغلب مربع یا مستطیل شکل هستند. البته بینشان مدل هایی با شکل نیم دایره یا اشکال هندسی نامتعارف هم وجود دارند اما موقع خرید کیف زنانه بیشتر تمرکزتان را روی مربع و مستطیل های کوچک بگذارید.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

کیف های مسافرتی، کیف های ورزشی

مدل کیف عکس زیر را نگاه کنید. ما معمولا مشابه چنین مدل هایی را در مسافرت ها به عنوان ساک در دست می گیریم یا در باشگاه از آن ها استفاده می کنیم. ولی برنامه ریزی طراحان برندهایی مثل Michael Kors و Gucci طوری انجام شده که بهار و تابستان ۲۰۱۷ کیف های رسمی و نیمه رسمی زنانه با شکل و شمایل ساک ورزشی و مسافرتی وارد دنیای مد شوند. ممکن است جنسشان چرمی باشد یا پارچه ای باشند و یا هر چیز دیگری؛ اما در هر حال این مدل کیف محکم تر از همیشه قد علم خواهد کرد و دیگر ما را فقط یاد ورزش و مسافرت نخواهد انداخت،
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
 

براق مثل آینه

برای مهمانی مجلسی ، کیف مجلسی انتخاب کنید آن هم مدلی که از زیر نظر طراحان مطرح گذشته باشد و مورد تاییدشان باشد. مدل کیف زنانه امسال می تواند تا دلتان بخواهد برق بزند و نور را منعکس کند. هر دوی این ویژگی ها هم در مدل های متالیک یا براق وجود دارد. بنابراین اصلا تعجب نکنید اگر متوجه شدید تجدید کردن آرایشتان بدون نگاه کردن به آینه و صرفا با نگاه کردن به کیف دستی تان امکان پذیر بود!
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
 

حضور زلم زیمبو روی کیف ها

انواع و اقسام سنگ ، پیکسل و سنجاق قفلی ها و هر چیزی که روزی خوار می آمد برای طراحان امسال به کار آمده است. کیف های ۲۰۱۷ انواع و اقسام زلم زیمبوها را روی خودشان جا داده اند و به طرز عجیبی هم با مزه از آب در آمده اند.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

کیسه هایی که کیف شده اند

بعضی از مدل ها هم هستند که با الهام از کیسه ها ساخته شده اند. آن ها زیپ ندارند و به جای زیپ از یک بند استفاده می کنند که وقتی کشیده می شود خود به خود در کیف هم بسته خواهد شد. کیف های کیسه ای بین طراحی های برندهایی مثل Givenchy و Alexander Wang دیده می شوند و احتمال حضورشان در بازار مد ۲۰۱۷ خیلی زیاد است.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017 

گل ها، کیف و دیگر هیچ

کیف هایی با طرح گل های بهاری و رنگ های شاد، دنیای زنان را در بهار و تابستان ۲۰۱۷ رنگین می کنند. این کیف ها که از همین حالا پیش بینی می کنیم حسابی گل کنند، خوشبختانه بین برندهای ایرانی زیادی هم از مدت ها قبل باب شده اند.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

در دست گرفتن جنگل

از حیات وحش محافظت کنید و لباس پوست نخرید، اما خز مصنوعی را با خیال راحت جایگزینش کنید؛ همان طور که برندهای Prada و Celine این کار را کرده اند.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

خوش خط و خال

خودتان را با مدل کیف پوست ماری برای مجالس مهمی که در سال ۹۶ پیش رو دارید آماده کنید.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

ریشه های آویزان

اگر شما هم مثل ما عاشق کیف های ریشه دار هستید با خیال راحت به خرید بروید یا مدل قدیمی تان را در دست بگیرید که امسال، سال ریشه هاست.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

به زنجیر کشیدن رسمیت

برای اینکه ظاهرتان رسمی باشد کیفی در دست بگیرید که به جای بند چرمی، زنجیر یا ترکیبی از چرم و زنجیر داشته باشد.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
 

در دست گرفتن دایره ها

یکی دیگر از چیزهایی باعث ذوق کردن ما شد مدل کیف با دسته ی گرد و دایره‎ ای است که قرار است ما را پرتاب کند به چند دهه ی پیش. مدل های مشابه تصویر زیر را امسال زیاد می بینید.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
 

بر کوله یا کمر؟ مسئله این است

استفاده از کولـه پشـتی دخترانه در سال ۲۰۱۷ حسابی باب می شود و وجه تمایز این کوله ها با مدل هایی که تا امروز دیده ایم حضور کیف های کوچکتری شبیه کیف پول است که به آن ها آویزان می شود. کیف های کمری هم به قوت کوله ها حضور دارند و رخ نشان خواهند داد.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
 

عجیب الخلقه های امسال

شکل و شمایل عجیب و غریب برای کیف ها امسال عادی خواهد بود. مدل های عروسکی که در نگاه اول فقط عروسک بودنشان دیده می شود، مدل هایی شبیه گیتار، دوربین عکاسی و خلاصه هر چیزی که فکرش را کنید می توانند حضور به هم برسانند!
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017
 

پرینت گرفتن کیف ها

طرح ها و شکل های نا منظم ظاهر کیف های ۲۰۱۷ را تشکیل می دهد. این مدل ها اغلب شلوغ و پر رنگ هستند.
 
17 مدل کیف زنانه برای سال 2017

سه دسته آخر

در کنار تمام مدل هایی که تا اینجا معرفی کردیم، سه گروه دیگر هم مد شده اند:
  • کیف های بغلی: کیف های دستی با دسته هایی شبیه دستبند مچی طراحی شده اند که علاقه ی زیادی به بغل شدن دارند. این کیف ها را وقتی به دست بگیرید که دوست دارید تفاوت تان را بیشتر از همیشه نشان دهید.
  • جعبه های کیف شو، کیف های جعبه شو: امسال کیف هایی هم هستند که انگار جعبه های بالقوه بوده اند! اگر قوانین و مقررات را دوست دارید از مدل های جعبه ای غافل نشوید.
  • نشسته بر حصیر خیال: اگر از حالا دنبال یک کیف تابستانی می گردید که مد شود، به مدل های حصیری نزدیک شوید و قاپشان بزنید. این کیف ها هم در بهار و تابستان ۲۰۱۷ برای خودشان عزت و احترام پیدا می کنند.

خرید اینترنتی کیف زنانه

برای خرید اینـترنـتـی کیف زنانه و یا دیدن کیف هایی که در این صفحه مشاهده کردید، می توانید سری به فروشگاه اینترنتـی مد و لباس دیجی استایل بزنید.
منبع:مجله مد و لباس فروشگاه اینترنتـی دیجی استایل – ۱۷ مدل کیف زنانه برای سال ۲۰۱۷
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1018

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0