تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
2

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارل لاگرفلد طراح لباس مشهور بعد از مرگش ارثیه ای میلیونی برای گربه اش باقی گذاشت و همه را حیرت زده کرد!

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

گربه ی کارل لاگرفلد میلیاردر شد

روزهای گذشته یکی از اخبار داغ سایت های خارجی مربوط به مرگ طراح سرشناس مد ” کارل لاگرفلد ” بود که در سن ۸۵ سالگی پس از مدتی بیماری و هفته ها دوری از فشن شوهای اروپایی فوت کرد . طراح آلمانی که اکثرا مردم اورا با عینک آفتابی ، پیراهن هایی با یقه های دراز و تیز و کت و شلوار و کراوات سیاه می دیدند صاحب برند شانل بود و علاوه بر طراحی برای برند خود برای مزون های مشهوری چون شانل، کلوئه و فندی نیز طراحی می کرد.

خبری که در مدت کوتاهی پس از این خبر منتشر شد ماجرای به ثروت رسیدن گربه ی ” کارل لاگرفلد ” بود که در این بخش از نمناک جزئیات آن را می خوانید.

ماجرای ارثیه کارل لاگرفلد برای گربه اش چه بود

به گزارش بی بی سی و دیلی میل این طراح مشهور دنیای مد پس از مرگش میلیون ها یورو ثروت برای گربه اش باقی گذاشته است .

کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد طراح سرشناس مد درگذشت

طبق گزارشات ” شوپت ” گربه ی ماده لاگرفلد پس از مرگ او، وارث تمام پول هایی شده که صاحب پیشینش برای سالها حضور او در تبلیغات بدست آورده بود .این گربه که از نژاد بیرمن است در زمان زنده بودن لاگرفلد نیز بسیار مشهور بود و چنانچه تصاویرش را مشاهده می کنید در اکثر تصاویر اتلیه ای “کارل” دیده می شد.

گفتنی است که شهرت “شوپت” تازگی ندارد و او به دلیل شهرت صاحبش برای شرکت های تبلیغاتی گزینه ی مناسبی بود و شرکت های تولید کننده محصولات مربوط به حیوانات خانگی بارها از این گربه ی ثرومتند در تبلیغات استفاده کرده اند.

کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد طراح لباس معروف جهان

“کارل لاگرفلد” در مصاحبه ای قبل از مرگش گفت که پول تمام این تبلیغات را در حسابی جداگانه برای “شوپت” در نظر گرفته است برای اینکه صاحب بعدی برای نگهداری از او مشکلی نداشته باشد. این گربه پیش از مرگ صاحبش هم در شرایط اشرافی زندگی می کرده و همانطور که گزارش شده است او درست مثل انسان ها زندگی می کند به طوریکه دو خدمتکار و یک محافظ شخصی دارد و تا زمانی که صاحبش زنده بود با او سر یک میز در ظرف گرانقیمت نقره غذا می خورد ؛ جالب تر این که “شوپت” اشرافی عادت دارد که در هنگام غذا موزیک آمریکای لاتین گوش بدهد.

گربه کارل لاگرفلد

گربه کارل لاگرفلد که ثروتمند شد

میزان دقیق ثروتی که او پس از مرگش صاحبش به ارث برده فعلا مشخص نیست، اما لاگرفلد گفته بود که “شوپت” دختری ثروتمند است .

گربه کارل لاگرفلد

گربه محبوب کارل لاگرفلد طراح لباس معروف

گربه ی کارل یک صفحه توییتر با ۵۰ هزار فالوئر و یک صفحه اینستاگرام با ۱۲۲ هزار فالوئر دارد و خبرگزاری فرانسه به نقل از برخی منابع می نویسد مبلغ این پول قطعا بیشتر از سه میلیون یوروست.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=110398

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0