تاریخ : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ 4 جماد أول 1444 Sunday, 27 November , 2022
0

افتضاح پزشک زیبایی روی صورت بیمارانش + تصاویر

افتضاح پزشک زیبایی روی صورت بیمارانش + تصاویر

تعداد بیمارانی که برای شکایت به دادگاه مراجعه می کردند یک به یک رو به افزایش بود تا دیگران را از نتیجه ی غیرقابل تحمل انجام روش درمانی توسط پزشکی که تخصص و توانایی ندارد مطلع سازند.

افتضاح پزشک زیبایی روی صورت بیمارانش + تصاویر

تغییر چهره غیرقابل درمان بیماران با استفاده از روشی خطرناک برای زیبایی پوست

ده ها تن از قربانیان ادعا می کنند که برای بهبود ظاهر و اصلاح آثار آکنه، متقاعد شده بودند تا از این درمان استفاده کنند، اما به جای آن دچار آسیب های جدی صورت شدند.حداقل ۴۰ تن از بیماران می گویند دچار تورم در بلند مدت شده اند که نتوانست پس از جراحی در غرب برزیل کاملا برعکس شود.
آن ها دکتر وسلی را به تزریق مقادیر بیش از اندازه و غیر قانونی متاکریل ،PMMA ، در روند بیوپلاستی متهم می کنند این در حالی است که کلینیک های درمانی در ایالات متحده و بریتانیا از ارائه خدمات درمانی خطرناک به دلیل ریسک خودداری می کنند. دکتر مراکایم صلاحیت انجام درمان تخصصی حتی در برزیل را نداشت.

پایان تلخ انجام روش ” بیو پلاستیک” برای موارد نا به جا و توسط پزشک بدون تخصص

تعدادی از قربانیان در این هفته با عکس هایی از چهره های کج شده اقداماتی انجام دادند تا پزشک را برای همیشه از کار کردن در این زمینه منع کنند.بسیاری از آن ها گفتند هزاران دلار برای درمان اولیه پرداخت کرده اند و از آن زمان تا کنون مجبور به پرداخت دو یا سه برابر هزینه برای جبران آسیب ها پرداخت کرده اند.
افتضاح پزشکی بر روی زیبایی بیماران
 
افتضاح پزشکی بر روی صورت

قبل و بعد فردی که برای زیبایی صورت اقدام کرده بود

تاجر الکساندر از ۱۵۰۰ پوند،بابت هزینه جراحی زیبایی پوستش شکایت کرده است. این فرد ۳۵ ساله گفت که در سال ۲۰۱۴ تصمیم گرفت به درمان زخم آکنه با بیو پلاستیک صورت بپردازد و به نتایج شگفت انگیزی دست بیابد ؛ این مرد می گوید :” به دکتر وسلی گفتم که می خواهم واقعا خوب به نظر برسم و تمام علائم جوش روی صورتم محو شود. او هیچی را به من توضیح نداد ، فکر می کردم این روش شبیه تزریق بوتاکس است و به تدریج در طول زمان به پایان خواهد رسید.” او افزود وقتی به آینه نگاه کرد وحشت زده شد و برای پوشاندن چهره ملتهبش به او ماسک داده شد تا بتواند کلینیک را ترک کند. پس از چهار سال درمان کورتیکو استرویید برای درمان اشتباهات، او بالاخره قبول کرده است که هرگز مثل قبلش نشده است.
افتضاح پزشکی روی صورت

زنی که با افتضاح پزشکی روبرو شد 

قربانی دیگر یکی از معلمان می گوید:او همچنین مشکلی را دارد و پس از اینکه درمان به نتیجه نرسیده فکر خودکشی داشته است ، این مرد ۲۸ ساله گفت:” من از رفتن به مدرسه شرم داشتم و استرس تدریس باعث شد که صورتم بیشتر متورم شود.”
دکترسرجیو ، از انجمن جراحی پلاستیک برزیلی بیان کرد که به نظر نمی رسد دکتر مراکامی صلاحیت تخصص را داشته باشد ؛ او گفت:” اگرچه این عمل به نظر روشی ساده، بدون ریسک می رسد، چیزی که در کلینیک ها شاهد آن هستیم بیمارانی هستند که با مشکلاتی ناشی از افراد غیرحرفه ای که متخصص نیستند به ما مراجعه می کنند.” این محصول ماده جاذب نیست و باعث واکنش التهابی می شود ؛ تاکید بر این امر ضروری است که مردم هرگز نباید این روش ها را با کسانی که متخصص نیستند، انجام دهند.”
افتضاح پزشک زیبایی روی صورت بیمارانش + تصاویر

قبل و بعد زنی که با افتضاح پزشکی روبرو شد

به گفته آلن ، جراح پلاستیک، این ماده تنها باید در بازسازی استخوان های شکسته بکار رود. او گفت که متاکلریک می تواند باعث ایجاد انسداد ، بافت مردگی، مشکلات ریوی و حتی مرگ شود.وکلای دکتر برای پاسخ حاضر شدند، اما نتوانستند پاسخ دهند یا بیانیه ای ارائه کنند.
افتضاح پزشک

افتضاح این پزشک زیبایی روی صورت بیماران خود 

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=53427

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0