تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
1

بهنام صفوی به کما نرفته بود

بهنام صفوی به کما نرفته بود

مدیر روابط عمومی شرکت اکسیر نوین خبر به کما رفتن بهنام صفوی خواننده پاپ را تکذیب کرد و گفت این خواننده هیچ گاه به کما نرفته بود.

بهنام صفوی به کما نرفته بود

آخرین وضعیت بهنام صفوی 

خبری که مبنی بر به کما رفتن بهنام صفوی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده بود تکذیب شد.

پوریا مطلبی گفت:در حال حاضر بهنام صفوی هیچ مشکل خاصی ندارد. دز داروهای شیمی درمانی بالا بوده و از آنجا که او جلسه دوم شیمی درمانی را می گذرانده است، این اتفاق افتاد.

پوریا مطلبی مدیر روابط عمومی شرکت اکسیر نوین (شرکت کنسرت گذار بهنام صفوی) در خصوص خبری مبنی بر به کما رفتن صفوی منتشر شد، گفت:بهنام صفوی به دلیل تداخل داروهای شیمی درمانی با دیگر داروهایی که او به واسطه بیماری اش مصرف می کرده، سطح هوشیاری اش پایین می آید و به بیمارستان منتقل می شود. اما با بهبود یافتن وضعیت او بعد از ظهر امروز از بیمارستان مرخص می شود.این خواننده هیچ گاه به کما نرفته بود.

وی افزود:در حال حاضر بهنام صفوی هیچ مشکل خاصی ندارد. دز داروهای شیمی درمانی بالا بوده و از آنجا که او جلسه دوم شیمی درمانی را می گذرانده است، این اتفاق افتاد که البته این نوع واکنش ها در دوره های شیمی درمانی کاملا عادی است.

مطلبی در خصوص اعلام به کما رفتن این خواننده که از سوی مدیر برنامه های صفوی در رسانه ها مطرح شده بود، نیز گفت:متاسفانه این خبر به اشتباه از سوی ایشان اعلام شد.

 بهنام صفوی

بهنام صفوی در بیمارستان

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=85944

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0