تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
1

بادیگارد بهنوش بختیاری در محله نازی آباد تهران + عکس

بادیگارد بهنوش بختیاری در محله نازی آباد تهران + عکس

بهنوش بختیاری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از برنامه جدیدش خبر داد.

بادیگارد بهنوش بختیاری در محله نازی آباد تهران + عکس

بهنوش بختیاری در جنوب شهر

بهنوش بختیاری بازیگر دوست داشتنی سینما و تلویزیون که بیشتر او را با نقش های طنز تلویزیونی اش میشناسیم و از هنرمندان طناز و دوست داشتنی تلویزیون است که هم برای نسل جوان و هم برای کودکان در محله گل و بلبل نقش های زیبایی را ایفا کرده است. این بازیگر قبلا با انتشار پستی خبر از محل تولدش در یکی از محله های جنوب شهر داده بود و پستی با این عنوان منتشر کرد :یک سالگی من در محله مهرآباد جنوبی به دنیا آمدم، شاید دوزار مرام معرفتی که حالیمونه از همون جنوب شهری بودنمونه و افتخار می کنم که با بچه های جنوب شهر بزرگ شدم. جوانی در شهرک ژاندارمری گذشت و بعد از ازدواجم ساکن قیطریه شدم. البته هنوز دارم سعی می کنم بی معرفت نباشم.

اکنون این هنرمند محبوب سری به محله های قدیمی روزهای کودکی اش زده و با انتشار پستی جدید خبر از کار جدیدش داد.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش روایتی از رفتن به یکی از محله های سرشناس جنوب شهر داشت و عنوان کرد:سری به نازی آباد.بادیگارد نمی خواستم.خودشون زحمت کشیدن. همچنین در ادامه بختیاری از برنامه جدیدش خبر داد.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در یکی از محله های جنوب شهر

بهنوش بختیاری نوشت :

“سری به نازی آباد.بادیگارد نمی خواستم.خودشون زحمت کشیدن.مخلص همه بچه های درجه یک جنوب شهر.مخصوصا مهرآباد جنوبی که به دنیا اومدم اونجا.یک مژده به کودکان شهر.داریم گزینشی برای یک برنامه که پخشش از شبکه نسیمه انجام میدیم.به نام کودک شو.ازین به بعد بیشتر میام اون سمتا.برای انتخاب خانواده های باحال.آماده باشید.سمت محله شمام میام.هرهفته یک محله.یه برنامه توپ توپ براتون داریم.میام که استعدادهای تازه رو قاپ بزنم ببرم برناممون.اماده باشید.عاشق مردمم هستم.عاشق.”

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=98267

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0