تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

انتخاب مدل مو بر حسب شکل صورت + عکس

انتخاب مدل مو بر حسب شکل صورت + عکس

انتخاب مدل موی مناسب باید بر اساس فرم صورت باشد, با این ۴ ترفند مدل موی مناسب صورت تان را انتخاب کنید.

انتخاب مدل مو بر حسب شکل صورت + عکس

انتخاب مدل مو مناسب صورت

درست مانند لباس ها، مدل های مو نیز برای همه یکسان نیستند. به همین دلیل قبل از اینکه خود را به دست قیچی آرایشگر بسپارید بهتر است بدانید به شکل صورتتان چه مدل مویی می خورد. مدل مو فوق العاده در ظاهر تاثیر می گذارد، اگر کمی خارج از شکل صورتتان موها را دست کاری کنید ممکن است مدتی از آنچه در آینه می بینید خوشتان نیاید.سعی کنید که هر چند وقت یک بار مدل مویتان را عوض کنید.

انتخاب مدل مو

انتخاب مدل مو بر اساس فرم صورت

ترفند اول برای انتخاب مدل موی مناسب برای صورت:
ابتدا برای پیدا کردن شکل صورت تان جلوی آینه بایستید و با کنار زدن موهایتان تشخیص دهید که دارای چه ترکیب صورتی هستید. بیضی، گرد، مربع و یا مستطیل.
 
ترفند دوم برای انتخاب مدل موی مناسب برای صورت:
عملا همه انواع مدل مو به صورت گرد می آید. فقط نکته ای که در مورد صورت گرد باید توجه کنید اینست که فرق خود را از طرفین باز کنید و هرگز با صورت گرد فرق وسط باز نکنید.
اگر صورت مستطیلی دارید باید بدانید که بهترین مدل مو برای شما موی کوتاه و یا متوسط کوتاه است. برای صورت بیضی شکل هم مانند صورت گرد هر مدلی که دلخواهتان است می توانید انتخاب کنید.
انتخاب مدل مو

انتخاب مدل مو زنانه

 ترفند سوم برای انتخاب مدل موی مناسب برای صورت:
باید بدانید که انتخاب مدل مو مناسب هر صورت می تواند نقایص صورت شما را بپوشاند و یا جلوه بیشتری به زیبایی های شما بدهد. بطور مثال اگر از حالت پیشانی تان خوشتان نمی آید می توانید با موهای چتری آن را بپوشانید و یا اگر گونه های برجسته و زیبایی دارید می توانید مدل مویی انتخاب کنید که آن ها را نمایان تر کند.
 
ترفند چهارم برای انتخاب مدل موی مناسب برای صورت:
اگر نتوانستید نوع شکل صورت تان و یا مدل مناسب مو را انتخاب کنید با یک آرایشگر ماهر برای تشخیص شکل صورت و مدل مو مناسب هر صورت مشورت کنید. اکثر آرایشگرها اصول کلی ترکیب صورت را می شناسند. سعی کنید که هر چند وقت یک بار مدل مویتان را عوض کنید. قطعا مدل جدید چهره شما را جدیدتر و زیباتر خواهد کرد.
 
مطمئنا مهمتر از مدل مو آرایشگری است که پیشش می روید. در انتخاب آرایشگر باید دقت کنید و مطمئن باشید که کارش را بلد است. شکل صورت خود را به آرایشگرتان بگویید و ببینید او چه مدلی را پیشنهاد می کند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4149

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0