تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

ساخت مجموعه شهرزاد ۲ متوقف شد ؟

ساخت مجموعه شهرزاد ۲ متوقف شد ؟

شهرزاد ۲ به کارگردانی حسن فتحی با انتقاد ها و حواشی زیادی همراه شد , شنیده میشد که ساخت این سریال متوقف میشود اما این خبر تکذیب شد.

ساخت مجموعه شهرزاد ۲ متوقف شد ؟

توقف ساخت شهرزاد ۲ تکذیب شد

این روزها یکی از مهمترین اخبار سینما و تلویزیونی کشور ماجرای ادامه شهرزاد ۲سریال پربیننده حسن فتحی است؛ سریالی پرمخاطب که یکی از پدیده های سال ۹۴ بود .

در پی انتقادهایی که نسبت به ادامه روند ساخت مجموعه شهرزاد ۲ مطرح شده است، روابط عمومی سریال در اطلاعیه ای نسبت به این مطالب موضع گیری کرد.

شهرزاد 2

ترانه علیدوستی در شهرزاد ۲

متن اطلاعیه بدین شرح است:«به دنبال پرسش ها و ابهاماتی که طی چند هفته گذشته از جانب برخی ارباب قلم ، فعالان مدنی و اصحاب رسانه و علاقمندان به سریال شهرزاد مطرح گردیده است، روابط عمومی این سریال توضیح چند نکته را وظیفه خود می داند:
 
 
۱ – اقدام به ساخت فصل دوم سریال شهرزاد، با عنایت به استقبال میلیونی علاقه مندان از این سریال در داخل و خارج از کشور اتخاذ گردیده است.

 
۲ – کلیه عوامل هنری این سریال نیز همچون سایر مردم، پس از شروع فیلمبرداری فصل دوم آن از اخبار مربوط به فراخوانده شدن تهیه کننده سریال به مراجع قضایی اطلاع حاصل کردند بی آنکه در جریان دقیق موضوع قرار گرفته باشند.

 
۳ – سوابق و پیشینه کاری عوامل هنری سریال شهرزاد بر اغلب ایرانیان علاقه مند به هنر نمایش پوشیده نیست و به نیکی آگاهند که هنرمندان مزبور در زمره خوشنام ترین و شریف ترین و مستقل ترین افراد حرفه خویش محسوب می شوند و سالیان زیادی را صرف ساختن آثار ارزشمند فرهنگی و مردمی کرده اند.
 
 
۴ – نص صریح قانون به همه ما یادآوری میکند مادامی که اتهامی توسط مراجع ذیصلاح به اثبات نرسیده باشد، هرگونه پیش داوری در زمینه ابهامات موجود، فاقد وجاهت قانونی و مغایر با اصول اخلاقی و حقوق شهروندی می باشد.
 
 
۵ – بدون شک تمامی عوامل این سریال با تأسی به افکار حقیقت طلب و عدالت محور و ضمن به رسمیت شناختن اصل پرسشگری (و نه قضاوت و پیش داوری) صبورانه منتظر روشن شدن کلیه ابهامات و شفاف سازی کامل در این زمینه می باشند.
 
 
۶- متاسفانه این اولین باری نیست که در جامعه این سال های ما، یک اثر هنری پس از موفقیت های چشمگیر داخلی و خارجی، اینگونه آماج حملات قرار میگیرد.
جالب آن که سریال شهرزاد از روزهای ابتدای عرضه اش تا روزهای پایانی، به دلایل گوناگون حتی یک هفته بی حاشیه به خود ندیده است. هنرمندان سریال شهرزاد ضمن احترام به همه اذهان آزاده و اخلاق محور، تنها انگیزه شان برای ساخت فصل دوم کار، استقبال و همراهی وسیع مردم صادق و صدیقی است که حامیان اصلی سریال بوده و سختی های این مسیر را، بر آنها هموار کرده و می کنند.
 
 
۷ – سخن آخر اینکه عوامل سریال شهرزاد برای رفع هرگونه شبهه و سوتفاهم، رسما اعلام می دارند که در خصوص وقایع پیش آمده تابع رای و نظر نهایی مراجع قضایی بوده، و به نشانه ی مسؤلیت پذیری نسبت به میلیونها مخاطب ارزشمند این سریال در اقصی نقاط دنیا، و تعهد نسبت به باورهای حرفه ای خودشان تا اطلاع ثانوی به تولید سریال ادامه داده، و مطابق نص صریح قانون عمل خواهند کرد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=22789

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0