تاریخ : چهارشنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۱ 14 جماد أول 1444 Wednesday, 7 December , 2022
0

فر کردن موهای کوتاه به سبک ساحلی!

فر کردن موهای کوتاه به سبک ساحلی!

فر موهای کوتاه به سبک مواج ساحلی بهترین مدل مو برای موهای کوتاه در تابستان است, آموزش فر کردن مو مدل مواج ساحلی را در نمناک ببینید.

فر کردن موهای کوتاه به سبک ساحلی!

آموزش فر کردن موهای کوتاه

داشتن موهای فرفری کوتاه می تواند یک چالش باشد . وقتی یک ظاهر ملایم و لطیف می خواهید، میتوانید موهای کوتاهتان را فر کنید.

یکی از مدل موهای محبوب تابستانی مدل مواج ساحلی است که از فرهای کوتاه و نسبتا بزرگ تشکیل می شود. وقتی به مدل فر ساحلی فکر می کنیم، اغلب این مدل را برای خانم های مو بلند متصور می شویم ولی در حقیقت این مدل را می توان روی موهای کوتاه نیز انجام داد!

در این آموزش با نحوه فر کردن موهای کوتاه آشنا خواهید شد و مراحل آن کاملا ساده است و اگر موهای کوتاهی دارید می توانید آن را به عنوان یک مدل مو زیبای تابستانی امتحان کنید.

مدل مو

فر کردن موهای کوتاه

وسایل مورد نیاز:

  • اتو فر مو به قطر ۲٫۵ سانتی متر
  • محافظ حرارتی
  • اسپری مو
فر کردن موهای کوتاه و مراحل فر مو مواج ساحلی

مرحله ۱:تقسیم بندی و فر کردن

کار خود را با تقسیم بندی مو شروع کنید. هیچ باید یا نبایدی در این امر وجود ندارد، فقط به هر مدل که راحت هستید موها را تقسیم کنید. همچنین لازم نیست کارتان بسیار دقیق و عالی باشد، در حقیقت اگر در این سبک مو موها شسته رفته به نظر نرسد، ایده آل تر است!

فقط بهتر است قسمت جلوی مو از هر دو طرف را برای بعد کنار بگذارید.

یک قسمت از مو را حداقل از نیمه طول کل موها بردارید. بهتر است تقسیم بندی شما عمودی باشد
چرا که فرهای بهتری به دست می آید.

اتو فر مو را برداشته و بخش انتخابی خود را دور آن پیچیده و به سمت صورت شروع به فر کنید.به خاطر داشته باشید که از ریشه مو یا حداقل بسیار نزدیک به ریشه فر را شروع کنید و سپس حدود ۲٫۵ سانتی متر مانده به انتهای مو، فر را قطع کنید.

همچنان که به سمت پایین اتو را حرکت می دهید، از شدت فر بکاهید و آن را رها کنید تا قسمت های انتهایی فر شدید پیدا نکند. انگشتان خود را از بین فرها عبور دهید تا از هم جدا شوند.

همین مراحل را برای تمام تقسیم بندی هایتان تکرار کنید.

مدل مواج ساحلی

آموزش فر کردن موهای کوتاه

تفاوت نحوه فر کردن موهای جلو سر

مرحله ۲:فر کردن موهای جلو سر

به خاطر دارید که قسمت جلو مو را برای بعد کنار گذاشتید، اکنون زمان فر کردن آنهاست.همان فرآیند قبلی، کار فر تکرار می شود فقط در این زمان ، باید برخلاف جهت صورتتان فر کنید.

 

مرحله ۳:چنگ زدن و اسپری مو

اکنون که تمام موهایتان فر شده ، با چنگ زدن می توانید آنها را حالت دارتر کنید و در عین حال بیشتر به مدل مورد نظر شباهت پیدا می کند.

همچنین اگر برخی از شاخه های مو، فر نشده، اکنون زمان فر کردن آنهاست. پس از آنکه تمام موهایتان فر شد، اسپری استایل مو به آنها بزنید تا آنها را ثابت نگاه دارید.
پس از اسپری زدن باز آنها را چنگ بزنید، این کار را تا زمانی که از نتیجه آن راضی شوید، ادامه دهید.

با زدن اسپری مو می توان مدت طولانی تری آرایش مو خود را حفظ کنید

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3591

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0