تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

مدل های ابرو مناسب فرم صورت + عکس

مدل های ابرو مناسب فرم صورت + عکس

شما در این مطلب می توانید بفهمید که چه مدل ابرویی به چهره شما می آید و برای چهره شما مناسب تر است.

مدل های ابرو مناسب فرم صورت + عکس

مدل ابرو مناسب چهره و صورت

یکی از دشواری های آرایش صورت برای زنان، آرایش ابرو است. با وجود حرفه ای بودن برخی از افراد یا آرایشگران آنها، باز هم گاهی ابروها تابه تا می شود و قرینه گی خود را از دست می دهد. بهترین کار همین است که بدانید چه مدل ابرویی مناسب چهره و صورت شماست و همان را یا خودتان درست کنید و یا از آرایشگرتان بخواهید تا این مدل را روی صورت شما پیاده کند. در زیر پیدا کردن مدل ابرو متناسب با فرم صورت شما را نشان می دهیم.

 

مدل ابرو

ابرو مناسب با فرم چهره

صورت تخم مرغی
ایده آل ترین فرم صورت، این صورت است. ابرو نقشی را در تخم مرغی تر کردن فرم صورت ایفا نمی کند. بهترین فرم ابرو، ابرو با زاویه کم است (طبق شکل). این ابرو رایج ترین فرم بوده و به زیبایی بر روی صورت های تخم مرغی می نشیند.

مدل ابرو

ابرو مناسب با فرم چهره

 
صورت گرد
هدف کم کردن از میزان گردی صورت از طریق کشیده تر کردن آن است. از خط ابروهایی استفاده کنید که به میزان زیادی بالا و پایین برود. این فرم به کشیده تر شدن صورت کمک می کند. تا می توانید قوس کمان ابرو ایجاد کنید. از ابروهای گرد پرهیز کنید، چرا که این فرم باعث گردتر شدن صورت می شود.

 

مدل ابرو

ابرو مناسب با فرم چهره

صورت کشیده
هدف کوتاه تر کردن طول صورت است. از خط ابروهای تخت افقی استفاده کنید. این مدل ابرو، صورت را کوتاه تر نشان می دهد.

 

مدل ابرو

ابرو مناسب با فرم چهره

 
صورت چهارگوش
صورت های چهارگوش، سیمای قدرتمندی دارند. آن را بوسیله ابروی انحنا دار متعادل کنید. رنگ و شکل ضخیم ابرو باعث متعادل کردن این سیما می شود. ابروهای زاویه دار این تعادل را بخوبی ایجاد می کنند.

صورت قلبی
هدف منعطف کردن سیما به وسیله ایجاد انحنا در ابرو و خلق یک قلب زیبا است، به صورتی که قسمت چانه، پایین قلب بوده و ابروها قسمت بالای آن. از ابروهای گرد استفاده کنید. انحنای ابرو باید نرم، زنانه و جذاب باشد تا قلبی زیبا مانند فرم صورت ایجاد کند. ابروی کم انحنا ظاهری طبیعی خلق می کند. ابروی گرد با انحنای زیاد، طول صورت را در صورت قلبی های کوتاه، افزایش می دهد.

 
 
مدل ابرو

ابرو مناسب با فرم چهره

 
صورت الماسی
هدف کم کردن از میزان زاویه ها و پهنی این فرم صورت است. انحنای ابرو، هم زاویه دار بودن صورت را اصلاح می کند و هم پهنی آن را.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3549

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0