تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 12 July , 2024
2

کار خیر فریبا کوثری در برنامه جشن رمضان

کار خیر فریبا کوثری در برنامه جشن رمضان

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه جشن رمضان حضور پیدا کرد و در کار خدا پسندانه و در آیتم گره گشایی به کمک خانواده نیازمند رفت.

کار خیر فریبا کوثری در برنامه جشن رمضان

فریبا کوثری بازیگر سریال مختارنامه با حضور در برنامه جشن رمضان در آیتم گره گشایی این برنامه شرکت کرد و مشکلات یکی از خانواده های نیازمند را مرتفع ساخت.

کوثری در حاشیه این برنامه گفت:گمان می کنم حس صمیمیت و همدلی که در ماه مبارک رمضان به وجود می آید یکی از عوامل مهم افزایش نیکوکاری و امور خیریه در این ماه است و همین نگاه که ماه رمضان را یک جشن می دانیم باعث شده مشکلات را در این ماه راحت تر حل کنیم. به هر حال ما در طول سال درگیر مشکلات روزمره خودمان هستیم و این حال و هوا را تا حدود زیادی از یاد می بریم، ولی در ماه رمضان که حس می کنیم به خدای مهربان نزدیک تر هستیم، بیشتر از قبل هم از مشکلات یکدیگر مطلع می شویم و بیشتر به همنوعان خود کمک می کنیم.

فریبا کوثری در جشن رمضان

فریبا کوثری
این بازیگر با اشاره به خاطرات کودکی خود از ماه مبارک رمضان می گوید:راستش در کودکی بیدار شدن در سحر برایم سخت بود و از طرفی هم هیچ چیز برایم لذت بخش تر از افطار نبود! بخصوص سال های اولی که روزه می گرفتم که حدود ۱۰ سالم بود، همیشه می گفتم تا آخر پخش اذان صبح می توانیم آب بخوریم و تا آخر اذان هم آب می خوردم! اما آن سال ها گویی جنس ماه مبارک با الان فرق داشت. نمی دانم به خاطر تغییر سن ماست یا تغییرات جامعه اما به هر حال رمضان آن سال ها با رمضان الان فرق های زیادی داشت.
یکی از فرق های اساسی آن سال ها با الان تجمل گرایی است که در ما به وجود آمده است. اگر سال های گذشته نان و پنیر ساده ما را دور هم جمع می کرد، اما این روزها اگر بخواهیم اطرافیان مان را افطار دعوت کنیم کاملا به فکر تجملات و انواع غذاها و یک سفره کاملا رنگین هستیم و این باعث شده هم میزبان به زحمت بیفتد و هم برای مهمان سخت باشد و البته که این تکلف ها باعث شده بسیار کمتر از قبل دور هم جمع شویم.
کوثری در پایان با آرزوی موفقیت برای عوامل برنامه جشن رمضان گفت:امیدوارم تمام کسانی که در برپایی محافل خیریه نظیر جشن رمضان کوشا هستند در کارشان موفق و ثابت قدم باشند و از مردم عزیزمان هم می خواهم که ما را از دعای خیرشان فراموش نکنند.چون برای زندگی فرصت کمی در اختیار داریم.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=92142

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0