تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 12 July , 2024
0

فرشته صدرعرفایی با شهربانو در جشنواره فجر

فرشته صدرعرفایی با شهربانو در جشنواره فجر

فرشته صدرعرفایی بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر ۳۷ با فیلم شهربانو راهی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر میشود.

فرشته صدرعرفایی با شهربانو در جشنواره فجر

حضور فیلم شهربانو با فرشته صدرعرفایی در جشنواره فجر

فیلم سینمایی شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی و تهیه کنندگی پگاه احمدی یکی از فیلم های آماده نمایش در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است.

فرشته صدرعرفایی بازیگر کشورمان که تجربه چندین حضور در جشنواره فیلم فجر را در کارنامه هنری اش دارد، در اتفاقی متفاوت با فیلم شهربانو راهی جشنواره فجر ۳۹ میشود تا بار دیگر شانس خود را برای حضور در این جشنواره امتحان کند.

شهربانو تجربه ای متفاوت برای فرشته صدرعرفایی

فرشته صدرعرفایی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون است که بازیگری را از حدود سال ۶۵ آغاز کرد و تجربه های موفقی در دنیای هنر دارد.

فرشته صدرعرفایی

این بانوی هنرمند کشورمان سال ۹۷ با فیلم شبی که ماه کامل شد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در این فیلم سینمایی شد.

فرشته صدرعرفایی در شبی که ماه کامل شد بازیگر نقش غمناز مادر عبدالحمید بود که با گریمی خاص مقابل دوربین این فیلم رفت و بازی درخشانش در این فیلم سیمرغ جشنواره فجر را برایش به ارمغان آورد.

فرشته صدرعرفایی

این بانوی هنرمند که تجربه ایفای چنین نقش متفاوتی را در فیلم نرگس آبیار داشت امسال با فیلم شهربانو و همکاری با یک کارگردان خانم دیگر به جشنواره فجر میرود تا بار دیگر شانس خود را در جشنواره امسال امتحان کند.

فرشته صدرعرفایی

شهربانو فیلمی خانوادگی از مریم بحرالعلومی است که چالش در یک خانواده را به تصویر میکشد و با نگاهی آسیب شناسانه و اجتماعی به مسائل نگاه میکند.

فرشته صدرعرفایی و سامان صفاری

فرشته صدرعرفایی در فیلم شهربانو با بازیگرانی چون بهناز جعفری، یوسف تیموری، گلاره عباسی، سامان صفاری، محمد ولی زادگان، علی کیان ارثی، امید سعیدی، عرفان پورمحمدی، علی اردلان، احمدرضا معراجی، ترنم کاظمی، آزاده اسماعیل خانی، یاسمن ترابی، محدثه محمدزاده، ندا کوهی و…. همبازی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=83673

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0