تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

کشتی گیری مرد بدون پا!

کشتی گیری مرد بدون پا!

زیون کلارک جوان ۲۲ ساله ای است که به دلیل اختلال ژنتیکی بدون پا متولد شده اما در حال حاضر به عنوان یکی از قهرمانان کشتی شناخته شده است.

کشتی گیری مرد بدون پا!

قهرمانی که بدون پا متولد شد

مردی به نام “زیون کلارک”، یک قهرمان کشتی که به دلیل اختلال ژنتیکی بدون پا متولد شد و همین موضوع باعث شده بود بسیاری از افراد به توانایی های او ایمان نداشته باشند. این اختلال جزء رایج ترین اختلال های موجود است و از بین صد هزار تولد ممکن است فقط ۵ نفر را درگیر کند که علت آن نقص موجود در رشد قسمت پایین نخاع است.

“زیون” در سنین کودکی تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و مادرش توانست از او مراقبت کند. همزمان که سنش بالاتر می رفت، هیچ اتفاق و تغییراتی برای راحتی زندگی او رخ نمی داد.

“زیون” این گونه بیان کرد که بسیاری از افراد به دلیل وضعیت منحصر به فردش نگاه خاصی به او دارند اما این نگاه های دیگران باعث نشده است که او از سخت کوشی و رسیدن به اهدافش دست بکشد.

کشتی گیر بدون پا

زمانی که کلاس دوم بود، فهمید که به کشتی علاقه دارد. زمانی که این موضوع را مطرح می کرد، بسیاری به او می گفتند ممکن است دیگران به دلیل پا نداشتن، تو را مسخره کنند اما او توانست از تمسخر دیگران به عنوان راهی برای پیشرفت و ترقی استفاده کند و عقیده دارد که همیشه دشمنان تو بزرگترین طرفدارانت هستند و بیشترین نقش را در موفقیتتان خواهند داشت.

در ماه های اولی که مشغول یاد گرفتن ورزش کشتی بود، هیچ ایده ای در مورد کشتی نداشت. “زیون” هم اکنون یک جوان ۲۲ ساله است و به کسانی که شرایط یکسان با او را دارند، توصیه می کند که از هیچ چیز نترسند.

“زیون” از مدرسه خاطرات خوبی ندارد و زمانی که به دانشگاه رفت، شرایط بهتری پیدا کرد زیرا توانست کارهایی را که دوست دارد انجام دهد. او سال های زیادی را صرف کشف این موضوع کرد که چه چیزهایی بیشتر به دردش می خورد. “زیون” هم اکنون دو بار در روز ورزش می کند و ۶ روز در هفته این کار را انجام می دهد تا خودش را به بهترین تبدیل کند.

زیون کلارک

“زیون” در مورد تجربه زندگی اش گفت:”بزرگترین درسی که در زندگی گرفتم، این است که همیشه همه چیز طبق میل ما نیست. بلکه باید برای آن چیزی که می خواهیم تلاش کنیم. زمانی که با امکانات حداقلی خود کاری را انجام دهید، در های زیادی به روی شما باز می شود. “

مادر “زیون” نیز نقش زیادی در موفقیت او داشته است و همیشه در کنار او بوده و از او حمایت کرده است، رابطه او با مادرش فوق العاده است.

“زیون” قصد دارد که عضو تیم پارالمپیک کشتی شود. او امیدوار است که به یکی از بهترین کشتی گیران آزاد در جهان تبدیل شود. البته با سخت کوشی و وقف زندگی خود برای حرفه ای که دارد، استعدادش را نشان داده است و فرصت های زیادی در اختیار او قرار دارد تا بتواند به یکی از بهترین ها در کشتی تبدیل شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51635

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0