تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

به این دلیل نباید در تونل سبقت بگیرید ! + فیلم

به این دلیل نباید در تونل سبقت بگیرید ! + فیلم

اخیرا ویدیویی عجیب از سرعت و سبقت غیرمجاز چند اتومبیل در داخل تونل در صفحات مجازی منتشر شد که به بازخوردهای فراوانی از جانب کاربران روبرو گشت.

به این دلیل نباید در تونل سبقت بگیرید ! + فیلم

به این دلیل نباید در تونل سبقت بگیرید !

تصادفات جاده ای یکی پرحادثه ترین و مرگبارترین اتفاقات ممکن است که تنها و تنها به دلایل ساده رخ می دهند و ممکن است. برای مثال برخی از رانندگان بر این باورند که قوانین رانندگی بجز یک نوشته ساده چیز دیگری نیست و نمی تواند از جان انها مراقبت به عمل آورد. از این رو آنها تمام کارهایی که مورد علاقه شان است را انجام می دهند و غافل از آن که جان خود و اطرافیانشان را در عین تسلط کافی به قوانین رانندگی و عدم رعایت آن به خطر می اندزاند و ممکن است در سوانح دیگر باعث به خطر انداختن جان انسان های دیگر شوند.

از این رو تمام رانندگان موظف به رعایت قوانین رانندگی هستند که قبل از دریافت کارت گواهی نامه آنها را فرا گرفته اند و این موضوع در طی برنامه های مختلف در طول شبانه روز از طریق رسانه ها به رانندگان هشدار داده می شود تا جان انسان های کمتری به خطر بیافتد.

با این وجود یکی از مهم ترین و اصلی ترین نقاطی که تاکید می شود به هیچ وجه نباید در آنجا سبقت گرفت و یا با سرعت مطمئنه رانندگی شود، تونل ها می باشند که بی شک عدم توجه به قوانین رانندگی در بخش ها می تواند تنها در غرض یک ثانیه حان انسان های فراوانی را به خطر بیاندازد. بطور کلی تمام لاین های اکثر تونل ها ممتد است و راننده مجاز به تغییر لاین نیست و باید از ابتدا تا انتهای تونل تنها در یک لاین حرکت کند و سرعت مطمئنه برای این بخش تعیین شده است که در بدو ورود به تونل می توانید این سرعت را مشاهده کنید و تا انتهای تونل با آن پیش بروید.

 

رانندگی غیر مجاز

لحظه برخورد و پرتاب شدن اتومبیل سفید رنگ در تونل

با رعایت قوانین بالا هیچ اتفاقی برای شما نخواهد افتاد و می توانید به سلامتی تمام از تونل خارج شوید. اما اخیرا ویدیویی عجیب در صفحات مجازی منتشر شد که تعدادی اتومبیل در تونل در حال سبقت و رانندگی با سرعت غیر مجاز بودند که نتیجه آن اتفاقی دردناک شد. 

همان گونه که در ویدیو می توانید مشاهده کنید، اتومبیل سفید رنگ که گویی سوناتا است با اتومبیلی که درون آن دوربین قرار دارد، زمانیکه قصد سبقت و مسابقه داشتند، بایکدیگر برخورد می کنند و اتومبیل سفید رنگ پرتاب می شود. هنوز آمار دقیقی نسبت به این ویدیو منتشر نشده است.

ویدیو به این دلیل نباید در تونل سبقت بگیرید ! ؛

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58033

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0