تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
1

از خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۴ تا غافلگیری های احسان علیخانی

از خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۴ تا غافلگیری های احسان علیخانی

ماه عسل امسال با اجرای احسان علیخانی در حالی که هنوز خواننده تیتراژ آن مشخص نشده با سوپرایز های فراوان در ایام رمضان ۹۴ مهمان خانه های مرم میشود.

از خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۴ تا غافلگیری های احسان علیخانی

ویژه برنامه ماه عسل ۹۴ با اجرای احسان علیخانی

با تغییر و تحولات زیادی قرار است رمضان امسال مخاطبان خود را سوپرایز کند.

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان از برنامه پرطرفدار ماه عسل اخبار ضد و نقیضی شنیده می شود، خبرهایی که در سایت های مجازی و شبکه های اجتماعی و همین طور در بین مردم دهان به دهان می چرخد و اسباب سرگرمی خیلی ها را فراهم کرده اند.
 
یکی از این اخباری که تازگی ها خیلی سروصدا کرده مربوط به خواننده تیتراژ ماه عسل است. همه از هم می پرسند که این شخص کیست و گمانه زنی های مختلفی هم در این باره شده است از جمله احسان خواجه امیری و بابک جهانبخش که به عنوان خواننده تیتراژ جدی ترین شایعه ماه عسل بودند.
 احسان خواجه امیری و بابک جهانبخش
این قضیه به تکذیب بابک جهانبخش در صفحه ی شخصی او کشید اما به هرحال از آنجا که خوانندگان مختلفی تمایل به همکاری با ماه عسل دارند بنابراین از چندی قبل خوانندگان برجسته و به نام کشور کارهای خود را به این برنامه ارائه داده اند که از میان آن ها دو خواننده انتخاب می شوند و به نظر می رسد که تیتراژ های ماندگاری برای این برنامه در نظر گرفته شود ولی هنوز حضور شخص به خصوصی قطعی نشده است.
 
باید گفت گروه سازندگان ماه عسل از سال گذشته یعنی بعد از پخش آخرین قسمت از برنامه شان در عید فطر ۹۳ تا به حال بیکار نبودند پیش تولید ماه عسل ۹۴ از همان روز آغاز شده بود گروه تحقیق ماه عسل هم از همان موقع از طریق ارتباط گیری با مردم  و مخاطبان، روند سوژه یابی این مجموعه را آغاز کردند. اما دکور که یکی از اصلی ترین بخش های برنامه است از آنجا که طراحی دکور این برنامه یکی از المان های اصلی خود ماه عسل محسوب می شود؛ بنابراین همیشه طراحی دکور آن به سمت سادگی و معناگرایی می رود و به نوعی با فضای ماه مبارک رمضان و حضور مهمانان برنامه همخوان است امسال هم به رسم سال های گذشته دکور برنامه توسط دکوراتور همیشگی شان پیمان قانع، طراحی و ساخته شده که گفته می شود مثل همیشه مردم از دیدن دکور غافلگیر خواهند شد.
  ماه عسل 94
اما مثل همیشه احسان علیخانی تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را بر عهده دارد و مسعود رجبیان در سمت مدیر تولید، حامد میر فتاحی تدوین، میرم نوابی نژاد مسئول گروه تحقیق و پژوهش، محمد پیوندی هم کارگردانی آیتم ها و فرشید شکیبا روابط عمومی ماه عسل را بر عهده دارند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=17127

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0