تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 12 July , 2024
0

فراری دادن سارقان خشن توسط پیرمرد شجاع + فیلم

فراری دادن سارقان خشن توسط پیرمرد شجاع + فیلم

در یک صحافی که ۳ نفر با سلاح سرد و گرم برای سرقت وارد شده بودند، یک پیرمرد شجاع ۸۳ ساله با ضرب و شتم شدید آن ها را فراری داد.

فراری دادن سارقان خشن توسط پیرمرد شجاع + فیلم

پیرمرد شجاع ۸۳ ساله که توانست سارقین صحافی را فراری دهد

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از سارقینی که برای سرقت از یک صحافی اقدام کرده بودند، در صفحات مجازی به شدت انتشار یافت که با هزاران بازید مواجه شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

به مدت دهه ها می باشد که برخی از انسان ها برای آنکه بتوانند مقدار پول زیادی بیابند، سعی می کنند دست به سرقت بزنند و خواسته های خود و خانواد شان را برطرف نمایند.

اما همیشه این نوع کسب در آمد با موفقیت روبرو نمی شود و ممکن است که توسط مامورین همیشه آمده پلیس دستگیر شوند و سال های طولانی در زندان به سر ببرند.برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از یک صحافی اخیرا توانست با هزاران بازدید در صفحات اجتماعی روبرو شود.

پیرمرد شجاع 83 ساله

شجاعت بی نظیر پیرمرد ۸۳ ساله در صحافی

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، ۳ نفر برای سرقت از یک صحافی به همراه سلاح سرد و گرم می آیند و فورا دو نفر از آنها به بالای میز می روند و یکی از آنها برای پشتیبانی از دو نفر دیگر به تنهایی ایستاده بود.

در همین حین یک پیر مرد ۸۳ ساله که در این صحنه حضور داشت به جلو قدم بر میدارد تا بتواند  آنها را از صحافی به بیرون براند که در نهایت با ضرب و شتم شدید ، آنها را به بیرون راند.

این ویدیو تنها به دلیل شجاعت بی نظیر و باور نکردنی پیرمرد ۸۳ ساله، ۵۰۰ هزار بار در صفحات مجازی دیده شد و کاربران نیز او را یک قهرمان بزرگ و بی باک دانستند.

ویدیو پیر مرد شجاع ۸۳ که توانست سارقین را فراری دهد

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=54837

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0