تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

مشکل گیتی در اکران با مشکل مواجه شد

مشکل گیتی در اکران با مشکل مواجه شد

درپی صدور حکمی قضایی، وزارت ارشاد دستور توقف نمایش فیلم مشکل گیتی را به سینماداران ابلاغ کرده است.

مشکل گیتی در اکران با مشکل مواجه شد

توقف اکران فیلم مشکل گیتی

مشکل گیتی فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی بهرام کاظمی و نویسندگی عبدالرضا منجزی محصول سال ۱۳۹۴ است. فیلم مشکل گیتی با بازی حمید فرخ نژاد، یکتا ناصر، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری و رویا نونهالی در نقش گیتی درباره زوجی بنام ایرج و گیتی است که در آستانه فرو پاشی زندگی مشترکشان هستند، توهمی که بر اثر زندگی اینترنتی گیتی، سایه بر زندگی واقعی این دو انداخته است.

تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی «مشکل گیتی» با تأیید خبر توقف اکران این فیلم گفت:درپی صدور حکمی قضایی، وزارت ارشاد دستور توقف نمایش این فیلم را به سینماداران ابلاغ کرده است.

بهرام کاظمی – تهیه کننده و کارگردان فیلم «مشکل گیتی» – با اشاره به این که وزارت ارشاد دستور داده که این فیلم از اکران برداشته شود، اظهار کرد:وزارت ارشاد به دفتر پخش فیلم و انجمن سینماداران نامه زده که این فیلم را از اکران سینماهای کشور بردارند. این در حالی است که بلیت های این فیلم برای پنجشنبه و جمعه فروخته شده و مردم بلیت رزرو کرده اند و برداشتن فیلم موجب نارضایتی مخاطبان خواهد شد.

مشکل گیتی

حمید فرخ نژاد و یکتا ناصر در مشکل گیتی

او درباره زمان قطعی توقف اکران فیلمش، گفت:هیچ چیز قابل پیش بینی نیست؛ پنجشنبه و جمعه که مراجع قضایی در دسترس نیستند و ناچار تا شنبه منتظر می مانیم. از طرفی حتی ممکن است امروز یا فردا به سینماداران تلفن بزنند و بگویند فیلم را نمایش ندهند.

این کارگردان سینما که فیلم قبلی اش (شبی در تهران) را هشت سال پیش از «مشکل گیتی» ساخته، درباره پی گیری وضعیت این فیلم، توضیح داد:دیروز به وزارت ارشاد مراجعه و با مسئولان صحبت کردم؛ اما آن ها می گویند حکم از سوی دستگاه قضایی آمده است و ما نمی توانیم کاری کنیم، ما قوه ی مجریه ایم و باید حکم را اجرا کنیم.

کارگردان فیلم سینمایی «عروس فراری» با اشاره به پخش تیزر فیلم های مختلف از شبکه های ماهواره ای و این که توقف اکران شامل حال آن فیلم ها نشده است، اظهار کرد:تیزر خیلی از فیلم ها تا کنون از شبکه «جم» پخش شده است. ما تیزری در اختیار این شبکه قرار نداده ایم و حتی وقتی پخش تیزر فیلم از ماهواره آغاز شد، بیانیه ای در اعتراض به این کار دادیم و گفتیم تیزر را از ما سرقت و پخش کرده اند، خود من هم آن را امضا کردم؛ اما ظاهراً دیواری کوتاه تر از ما پیدا نکرده اند!

مشکل گیتی

حمید فرخ نژاد و یکتا ناصر در مشکل گیتی

«مشکل گیتی» با بازی حمید فرخ نژاد، رویا نونهالی، فریبا نادری، یکتا ناصر، امیرحسن رستمی، بهنوش بختیاری و … محصول سال ۹۴ است که از سوم آذرماه در سینماهای کشور اکران شد و دیروز از سوی نهادهای قضایی دستور توقف نمایش آن داده شد. اکنون بلیت فروشی این فیلم در سامانه «سینما تیکت» متوقف شده و همه اطلاعات فیلم نیز از این سایت حذف شده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=22927

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0