تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

رنگ مویی که برای سلنا گومز ۹ ساعت طول کشید!! + عکس

رنگ مویی که برای سلنا گومز ۹ ساعت طول کشید!! + عکس

بازیگر و خواننده جوان هالیوودی برای حضور در یک مراسم به سراغ آرایشگر خود رفت تا تغییری چشمگیر داشته باشد ، رنگ موی سلنا گومز بیش از آنچه که تصور می شد طول کشید.

رنگ مویی که برای سلنا گومز ۹ ساعت طول کشید!! + عکس

زمان باورنکردنی که سلنا گومز برای رنگ موهایش صرف کرده!

سلنا گومز خواننده و بازیگر مشهور زن هالیوودی که بیشتر به دلیل رابطه اش با جاستین بیبر اخبار مربوط به او دنبال میشود این بار به واسطه زمان طولانی که برای تغییر رنگ موهایش در سالن آرایشگاه وقت صرف کرده است نامش در بین اخبار پربازدید روز در سایت people قرار گرفت.
You Won’t Believe How Long It Took to Dye Selena Gomez’s Hair Blonde! Get All the Details on the Transformation
رنگ موی سلنا گومز

رنگ موی بلوند جدید سلنا گومز بعد از ۹ ساعت تلاش آرایشگرش

 آرایشگر مشهور برای رنگ موی سلنا گومز ۹ ساعت زمان صرف کرد 

آرایشگر سلنا گومز در اینستاگرامش نوشت :باورتان نمی شود سلنا این بار برای تغییر رنگ موهای خود و داشتن موهای بلوند به تناژ دلخواهش چندین ساعت در سالن من بود .
“کاپری” که سالهاست آرایشگر سلنا گومز بازیگر جوان هالیوودی است بعد از تغییر رنگ و استایل موهای مشتری مشهور خود فالوورهایش را متعجب کرد به خصوص زمانی که در مورد زمان صرف شده برای تکمیل رنگ موی سلنا صحبت کرد ، او در این مورد گفت :برای آنچه موهای سلنا را به این رنگ بلوندی که میبینید تغییر رنگ دهم ۹ ساعت زمان صرف شده است !!!!!
این رنگ مو ۹ ساعت زمان ، ۳۰۰ تکه فویل ، ۸ کاسه روشن کننده مو و ۲ آرایشگر حرفه ای را به خود اختصاص داده است تا در نهایت اینقدر زیبا شده .
او در ادامه گفت :البته تعجب نکنید چرا که قبل از این هم یک رنگ موی زیبا را بعد از ۱۰ ساعت کامل کردیم آن هم رنگ مویی بود که “جولیان هاف” برای مراسم عروسی خود می خواست.
رنگ موی سلنا گومز
رنگ موی جولیان هاف برای عروسی اش یک ساعت بیش از رنگ موی سلنا گومز زمان برد
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4053

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0