تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

ترفندهای آرایشگران برای رژلب زدن

ترفندهای آرایشگران برای رژلب زدن

رژلب زدن شاید به نظر کار ساده ای باشد اما ترفندها و نکات مهمی برای رژلب زدن وجود دارد که شاید آرایشگران به هر کسی نگویند.

ترفندهای آرایشگران برای رژلب زدن

ترفندهای رژلب زدن

لب های خشکی زده اصلا زیبا نیستند، بنابراین لب های خشک را قبل از استفاده از هر رژلبی مرطوب کنید.اگر می خواهید ظاهری لطیف داشته باشید از رژ های مایع استفاده کنید، این به شما رنگی زیبا و ظریف و لطیف می دهد.

انتخاب و استفاده از رژلب مناسب، باعث افزایش جذابیت ظاهری خواهد شد. اما همانطور که می دانیم به کار بردن ترفندهای آرایشی امری بسیار مهم است و به همین دلیل در این مقاله به بررسی مهمترین نکات برای از استفاده از رژلب می پردازیم:

رژ لب

نکات مهم هنگام رژلب زدن

۱٫ ابتدا رژلب بزن و بعد خط لب، زیرا به خوبی باهم ترکیب شده و زمانی که بعد از گذشت چند ساعت رژلب کم رنگ می شود، خط لب نیز به همان نسبت کم رنگ شده و ظاهری طبیعی را به وجود می آورد.
۲٫ برای ماندگاری بیشتر رژلب، قبل از استفاده، مقدار کمی پنکیک بر روی لب ها بزن.
۳٫ به یاد داشته باش که رژلب های تیره و مات باعث کوچک و نازک نشان دادن لب ها شده و برعکس رژلب های روشن و براق به جذابیت لب ها می افزایند.
۴٫ بهترین و مناسب ترین رنگ را انتخاب کن. برای اینکه بهترین رنگ صورتی را شناسایی کنی، به رنگ لثه هایت توجه و همان تن را انتخاب کن. به یاد داشته باش رژ لب هایی که دارای تن قهوه ای و یا نارنجی هستند، دندان ها را زردتر نشان می دهند.
۵٫ برای یکدست و زیباتر نشان دادن رژلب، از قلموی آرایشی استفاده کن.
۶٫ اگر لب هایت خشک یا ترک خورده است. حتما از اسکراب لب استفاده کرده و ۵ دقیقه قبل از رژلب، مرطوب کننده یا بالم لب را بزن.
۷٫ برای خوش حالت شدن لب ها، در قسمت وسط و مرکز کمی برق لب بزن، زیرا باعث برجسته نشان دادن لب می شود.
۸٫ همیشه توجه داشته باش که اثری از رژلب بر روی دندان ها مشاهده نشود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3825

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0