تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
2

زن و شوهر اینقدر گیج دیده بودید؟

زن و شوهر اینقدر گیج دیده بودید؟

زن و شوهری که به دلیل تولد نوزادشان هیجان بسیار زیادی داشتند، فراموشکاری غیر قابل باور آن ها حسابی خبرساز شد!

زن و شوهر اینقدر گیج دیده بودید؟

فراموشکاری عجیب زوج جوان خبرساز شد

تولد نوزاد جدید و اضافه شدن عضوی به خانواده تا چند روز ممکن است برای دیگر اعضای خانواده هنوز طبیعی نباشد و گاهی وجود او را در خاطر نداشته باشند اما قطعا آنقدرها هم حضور او غیرطبیعی نیست که بکل فراموش شده و اتفاقی که در این بخش از گوناگون نمناک می خوانید برایش بیافتد.

والدین جوان نوزاد خود را ناخواسته رها کردند

پلیس هامبورگ گزارش پرونده ای خنده دار درمورد والدین جوانی را داد که هنگام بازگشت از بیمارستان، نوزاد تازه متولد شده خود را به طور کامل فراموش کرده و بدون او به خانه بازگشتند. زوج جوان که صاحب فرزند دوم خود شده بودند، در مسیر بیمارستان به خانه مدام از هیجان و خوشحالی خود برای داشتن یک خانواده چهار نفره صحبت می کردند ولی همین هیجان کار دستشان داد.

در واقع آنقدر هیجان زده بودند که پس از رسیدن به مقصد وقتی زمان آن فرا رسید که از تاکسی پیاده شوند و فراموش کردند که عضو جدید خانواده را با خود به خانه ببرند. آنها به همراه فرزند اولشان از ماشین پیاده شده، به راننده تاکسی پول دادند و با او خداحافظی کردند.

چند دقیقه از حرکت تاکسی نگذشته بود که زوج هیجان زده ی داستان ما احساس عجیبی پیدا کردند و متوجه شدند چیزی کم است، و آن چیز کم دقیقا عضو جدید خانواده بود که روی صندلی عقب تاکسی جا مانده بود.

پدر نوزاد به سرعت به دنبال تاکسی دوید اما دیر شده بود برای همین به سرعت ماجرا را به پلیس خبر داد و پلیس فورا دست بکار شد اما ماجرا به این راحتی نبود و پیدا کردن یک تاکسی مشخص که هیچ اطلاعات دقیق از شماره پلاک آن موجود نبود، بین تمام تاکسی های شهر کار ساده ای نبود.

نوزاد داخل تاکسی

گردش نوزاد همراه راننده تاکسی در شهر

راننده تاکسی هم بی خبر از همه جا برای صرف نهار به گوشه ی دیگری از شهر رفت و طبق روال همیشگی، خودوری خود را داخل یک پارکینگ زیرزمینی پارک کرد و رفت. پس از صرف نهار، به سمت فرودگاه رفت تا مسافر جدیدی سوار کند، تمام این مدت نوزاد بی صدا روی صندلی پشت تاکسی خواب بود و راننده هنوز متوجه او نشده بود تا اینکه یک مسافر سوار شد و با اشاره ی او به نوزاد، راننده متوجه ماجرا شد.

مراجعه فوری راننده تاکسی و گزارش سریع نیروهای پلیس در نهایت نوزاد را به دست والدین فراموش کارش رساند تا ماجرا ختم بخیر شود.

انتشار این خبر توسط پلیس هامبورگ با واکنش های متفاوتی همراه بود، بسیاری از کاربران فضای مجازی به این زن و شوهر جوان لقب گیج دادند و با جملاتی طنز به اینکه دوباره این اتفاق ممکن است به شکلی دیگر برای نوزاد تازه متولد شده بیفتد، پرداختند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116473

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0