تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
1

حسین رفیعی و دخترش نارگل در برنامه خندوانه

حسین رفیعی و دخترش نارگل در برنامه خندوانه

حسین رفیعی شب گذشته همراه با دخترش در خندوانه حاضر شد و خاطراتی از دوران تحصیل و دوستی اش با مهران غفوریان تعریف کرد.

حسین رفیعی و دخترش نارگل در برنامه خندوانه

خاطره حسین رفیعی از حبس مهران غفوریان

حسین رفیعی و دختر ۸ ساله اش «نارگل» این بار از ابتدای «خندوانه» با برنامه همراه شدند.

جوان پس از حضور آن ها از «نارگل» راجع به معدل و درسش پرسید و این بهانه ای شد تا رفیعی از زمان تحصیل خودش بگوید.

در ادامه صحبت از بچه داری شد و رفیعی بیان کرد:به نظر من آدم تا ۲۰ سال فرصت دارد تا لذت بودن با فرزندش را بچشد و از آن به بعد است که بچه کم کم جدا می شود و مدام دنبال کارهای خودش است.

پس از این در قسمت دیگری وی از نقش «فَ فَ» و کار با امیر حسین مدرس در «نیمرخ» گفت و باز صحبت از بچه شد. این بار رفیعی از پسرش که ۱۶ سال دارد، تعریف کرد و گفت:الان او نزدیک همان سنی است که استقلال بر او چیره شده. مثلا گاهی نمی خواهد با ما به سفر بیاید و مواردی از این دست.

تعریف خاطره ای از زمانی که او مهران غفوریان را در مغازه حبس کرد، نیز قسمت دیگری از گفتگو بود که با یادآوری خاطرات و هیجان اجرای زنده ادامه یافت.

در بخش دیگری هم «جناب خان» که گویا ۵۰ سال است با رفیعی دوست هستند، در برنامه حاضر شد و در قسمتی در پاسخ به «رامبد» که از او پرسید اگر نماینده مجلس شوی چه می کنی، گفت:«اول تو را استیضاح می کنم، بعد هم لایحه ای علیه تو تصویب می کنم و خلاصه دیوانه ات خواهم کرد».

حسین رفیعی دربرنامه خندوانه

گپ و گفت همچنان ادامه داشت و طبق رسم «خندوانه» قرار شد تا رفیعی برای شاد کردن دل مردم در یک شهر یا روستای دورافتاده برنامه اجرا کند.

بعد از این ها و دریافت هدیه توسط مهمان این قسمت، «جناب خان» و «رامبد» در آخر شادی برنامه را به قوم «لر» کشورمان تقدیم کردند و «خندوانه» ای دیگر را به پایان رساندند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=96685

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0