تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
0

روش کشیدن خط چشم با چسب نواری + آموزش

روش کشیدن خط چشم با چسب نواری + آموزش

خانم ها دوست دارند برای جذاب شدن چشمان شان از خط چشم استفاده کنند اما کشیدن خط چشم صاف و زیبا برایشان سخت است، استفاده از چسب نواری این کار را برایتان راحت میکند.

روش کشیدن خط چشم با چسب نواری + آموزش

چگونه با نوار چسب خط چشم مایع بکشیم؟

خط چشم انواع مختلفی دارد از خط چشم های مایع تا مدادی و ماژیکی که هر کدام طرفداران خاص خودشان را دارند، خط چشم را روی خط مژه ها در پشت پلک میکشند که باعث میشود چشمانی درشت تر و خوش فرم تر داشته باشید. خط چشم را میتوانید به مدل های مختلف بکشید مثلا نارک یا پهن یا گربه ای و …

کشیدن خط چشم به صورت صاف و تمیز معمولا برای خانم ها سخت است به همین دلیل امروز میخواهیم آموزش خط چشم کشیدن با چسب نواری را به شما بگوییم تا به راحتی خط چشم گربه ای بکشید.

خط چشم با چسب

آموزش کشیدن خط چشم با چسب نواری

– ابتدا باید مانند تصویر بالا سه سانتی متر نوار چسب ببرید و با دقت آن را زیر گوشه خارجی خط مژه پلک پایین تان به صورت زاویه دار بچسبانید طوری که انتهای چسب به انتهای دنباله ابرویتان برسد.

آموزش خط چشم کشیدن

آموزش تصویری خط چشم کشیدن 

– دقیقا از وسط خط مژه پلک بالا باید شروع به کشیدن خط چشم کنید و به طرف گوشه خارجی چشم یک خط بکشید، برای اینکه دست تان نلرزد انگشت کوچک تان را روی گونه قرار دهید. نوار چسب اینجا مانند یک خط کش در کشیدن خط چشم صاف به شما کمک میکند، اگر از خط چشم تان روی چسب نواری ریخت نگران نباشید زیرا قرار است آن را بردارید.

خط چشم گربه ای

خط چشم گربه ای با استفاده از نوار چسب

– بعد از اینکه دنباله نازکی به کمک چسب نواری برای خط چشم تان کشیدید میتوانید چسب نواری را از روی صورت تان بردارید و نتیجه کارتان را ببینید که چقدر زیبا شده است.

خط چشم نازک

ترفند کشیدن خط چشم نازک

– البته هنوز کارتان تمام نشده است و باید از وسط خط مژه پلک بالا به سمت گوشه داخلی چشم خط چشم بکشید، هرچه نازک تر بتوانید بکشید نتیجه کارتان زیباتر میشود.

ترفند کشیدن خط چشم

خط چشم کشیدن با نوار چسب

– به همین راحتی توانستید خط چشم گربه ای صاف و زیبایی برای خود بکشید.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5180

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0