تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
0

مهار فشار خون بالا با آب درمانی

مهار فشار خون بالا با آب درمانی

فشار خون بالا یکی از مواردی است که اغلب افراد با آن مواجه می باشند ولی بهترین روش برای مهار کردن این عارضه آب درمانی می باشد.

مهار فشار خون بالا با آب درمانی

کاهش فشار خون با استفاده از آب درمانی

 

توصیه پزشکان برای مبتلایان به فشار خون بالا انجام ورزش آب درمانی می باشد. انجام ورزش در آب گرم و یا آب درمانی در آب گرم می تواند یک درمان موثر برای افراد مبتلا به فشار خون بالا باشد.
 

آب درمانی

تاثیر مثبت آب درمانی روی کاهش فشار خون

بررسی ها نشان می دهند، پزشکان همچنین دریافته اند بهترین دمای آب برای ورزش و همینطور درمان فشار خون بالا، ۳۲درجه سانتیگراد است.
پزشکان حتی اعتقاد دارند آب درمانی با آب گرم حتی در خصوص بیمارانی که به درمان های دارویی پاسخ نمی دهند می تواند موثر واقع شود.
پزشکان توصیه می کنند افراد در هر جلسه تمرینی آب درمانی ۲۰دقیقه ورزش سبک شامل شنا و همینطور ۳۰دقیقه راه رفتن در استخر را انجام دهند و همینطور حتماً ۵دقیقه آخر را صرف سرد کردن بدن و انجام “حرکات کششی” نمایند.
پزشکان معتقد هستند که آب گرم و حرارت سبب باز شدن “عروق خونی” و بهبود “جریان خون” در بدن می شود و به این دلیل می تواند سبب کاهش فشار خون در افراد شود.
پزشکان در عین حال انجام متعادل آب درمانی در طول هفته را به افراد توصیه می کنند که در حدود ۳جلسه یک ساعته در طول هفته است.
پزشکان موفقیت این روش را بر روی داوطلبان مشاهده نموده اند.

حتما بخوانید : خاصیت ضد سرطانی گردو
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=7244

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0