تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 12 July , 2024
2

لایک های اینستاگرام ناپدید می شود

لایک های اینستاگرام ناپدید می شود

بنابر اعلام مدیرعامل اینستاگرام لایک های این شبکه اجتماعی به زودی ناپدید می شود.

لایک های اینستاگرام ناپدید می شود

پنهان شدن لایک های اینستاگرام

باشگاه خبرنگاران:آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام از ناپدید شدن لایک ها در این شبکه اجتماعی از هفته آینده خبر داد.

ویژگی جدید اینستاگرام در مرحله اول تنها برای کاربران آمریکایی فعال می شود. اینستاگرام پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد تعداد لایک ها را از صفحه های مختلف این اپلیکیشن حذف کند.

اینستاگرام با تحقیقات گسترده در کشورهای مختلف جهان پس از مدت ها به این نتیجه رسید که حذف تعداد لایک ها از حساب کاربری اعضای این شبکه اجتماعی می تواند باعث افزایش رضایت کلی کاربران شود.

اجرای این سیاست جدید نیازمند بررسی و هماهنگ سازی عوامل مختلف در اینستاگرام باهم بود لذا از زمان اعلام این تصمیم تا لحظه اجرایی شدن باید کارهای زیادی انجام شود. حال روزنامه تایمز به نقل از آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام اعلام کرد تمامی لایک ها از هفته آینده برای کاربران آمریکایی محو می شوند. 

ناپدید شدن لایک ها در اینستاگرام از هفته آینده

اینستاگرام به عنوان یکی پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان روزانه از میلیون ها کاربران در کشورهای مختلف میزبانی می کند. کاربران زیادی از طریق این شبکه اجتماعی با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و تصاویری از لحظات مختلف زندگی خود را با سایر اعضای این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارند. 

این شبکه اجتماعی در کنار مزایای متعدد خود، ویژگی های و تاثیرات منفی فراوانی نیز دارد. بررسی های کارشناسان فناوری و محققان دانشگاه های مختلف جهان نشان می دهد اینستاگرام فشار روانی زیادی بر کاربران خود به ویژه نوجوانان و جوانان وارد می کند. یکی از عوامل اصلی این فشار روانی تلاش برای دستیابی به تعداد لایک های بیشتر در هر پست است. 

در مواردی حتی کاربران برای کسب موفقیت ظاهری در تعداد لایک مبالغ هنگفتی پول پرداخت می کنند. سودجویانه و مافیای موجود در اینستاگرام از همین طریق میلیون ها دلار درآمدزایی داشته و فضای این شبکه اجتماعی را آلوده کردند. پس از اعلام تصمیم جدید اینستاگرام برای ناپدید کردن تعداد لایک ها، کاربران اینستاگرام با استقبال از این سیاست جدید آن را مثبت ارزیابی کردند.

انتهای پیام/م

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=42824

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0