تاریخ : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ 4 جماد أول 1444 Sunday, 27 November , 2022
0

روش جالب و بامزه تمیز کردن دندان زرافه! + تصاویر

روش جالب و بامزه تمیز کردن دندان زرافه! + تصاویر

به تازگی عکس هایی بامزه و دیدنی منتشر شده است از زرافه های قد بلند که با کمک پرنده های کوچک به طور جالبی دهان و دندان های خود را تمیز می کنند.

روش جالب و بامزه تمیز کردن دندان زرافه! + تصاویر

شستشوی جالب دهان زرافه به کمک پرنده ها!!!

زرافه ها یکی از خاص ترین حیوانات محسوب می شوند چرا که دارای قدی بلند به همراه گردن بلند دارند که در زبان فارسی در گذشته به آن شتر گاو پلنگ نیز گفته می شد.حداکثر قد آنها گاها به ۶ متر و یا بیشتر می رسد.

اما روز گذشته تصاویر جالبی از یک زرافه در صفحات مجازی منتشر شد که نشان دهنده علاقه و رابطه دوستی میان این حیوان و حیوانات دیگر می باشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

زرافه خنده دار

جرم گیری دندان های زرافه توسط پرنده 

عکس های دیدنی از پرنده هایی که دندان های زرافه ها را تمیز می کنند

روز گذشته تصاویری بسیار جالب و خنده دار از یک زرافه در طبیعت شرق آفریقا به همراه تعدادی پرنده کوچک منتشر شد که توانست طرز تفکر را نسبت به این حیوان تغییر دهد.

چرا که زرافه ها حیواناتی هستند که در ذهن انسان ها به شکل یک موجود غارتگر و وحشی می باشند که می توانند در آنِ لحظه باعث نابودی و کشتن موجودات شوند.

زرافه بامزه

کمک کردن پرنده های کوچک به زرافه برای تمیز کردن دندان هایش

اما این حیوان بصورت بسیار جذاب و دیدنی با حیوانات دیگر همانند تصاویر ذیل ارتباط برقرار میکند و این یک اتفاق بی نظیر و جالب است که می تواند هر انسانی را شگفت زده نماید.

همان گونه که از تصاویر ذیل مشخص است،پرنده های کوچک بر روی اطراف لب زرافه نشسته اند و همانند یک دندانپزشک با زرافه قد بلند رفتار می نمایند و دندان های زرافه را بطرز شگفت انگیزی تمیز می کنند.

جرم گیری دندان زرافه

عکس های دیدنی و جذاب از رابطه زرافه با پرنده ها

این تصاویر توانستند عواطف و احساسات خاص حیوانات نسبت به یکدیگر را اثبات نمایند که هیچ حیوانی چه در جثه بزرگ و چه در جثه کوچک،خطرناک نیست و زمانیکه آنها به مبارزه با حیوانات دیگر یا انسان ها می کنند،قطعا جان خودشان را در خطر مشاهده می کنند و طبق نیروی غریزی که در درون آنها واقع شده است رفتار می نمایند.

زرافه باحال

عکس بامزه و خنده دار از زرافه در زمان تمیز کردن دندان هایش

دندان زرافه

زرافه و پرنده در حال جرم گیری دندان

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51570

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0