تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 20 شوال 1443 Saturday, 21 May , 2022
1

ژست جالب ملانیا و دونالد ترامپ فسقلی + عکس

ژست جالب ملانیا و دونالد ترامپ فسقلی + عکس

تصاویر منتشر شده از دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در زمان خورشیدگرفتگی را به خاطر دارید؟ حالا نمونه ی کوچک این دو چهره سیاسی آمریکا را خواهید دید .

ژست جالب ملانیا و دونالد ترامپ فسقلی + عکس

ملانیا و دونالد ترامپ فسقلی

یکی از سوژه های طنز مربوط به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مربوط به زمانی بود که او با چشم غیرمسلح به خورشیدگرفتگی نگاه کرد تا به قول خودش ثابت کند که هنوز فردی قوی است و این موقعیت ها هیچ آسیبی به او نمیرساند.

دونالد ترامپ بدون توجه به توصیه های کارشناسان و صحبتهای دخترش ایوانکا با برداشتن عینک خود وبا چشم غیر مسلح به خورشید گرفتگی خیره شد . ملانیا نیز از او خواست تا این کار را انجام ندهد اما او به رغم درخواستهای خانواده و بی توجه به صحبت های کارشناسان حاضر در محل با چشم بدون عینک به خورشید گرفتگی نگاه کرد ، البته او ابتدا عینک به چشم داشت ولی بعد تصمیم گرفت عینک را از روی چشمانش برداشته و مستقیم خورشید گرفتگی را تماشا کرد. خیره شدن ترامپ به کسوف بود سوژه ی جدیدی بود که در لحظات خورشید گرفتگی توسط دوربین ها شکار شد. تصاویر منتشر شده از او در این حالت ایده ای بود برای افرادی که میل به طنز در شبکه های مجازی داشتند ؛ یکی از جالب ترین آنها را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.

دونالد ترامپ

عکس ملانیا و دونالد ترامپ حین تماشای خورشیدگرفتگی

دونالد ترامپ

تقلید خواهر و برادر کوچک از ژست ملانیا و دونالد ترامپ برای تماشای کسوف
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=49612

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0