تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
0

صدور حکم پرونده خاله شادونه + فیلم

صدور حکم پرونده خاله شادونه + فیلم

پرونده حادثه خرم دره که حضور ملیکا زارعی با برنامه خاله شادونه و ازدحام جمعیت منجر به مرگ ۳ کودک شده بود در حال اجرا می باشد. در ادامه فیلم گریه خاله شادونه در برنامه زنده را مشاهده می کنید.

صدور حکم پرونده خاله شادونه + فیلم

حجت الاسلام مسیح الله میرزایی در نشست مطبوعاتی با تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، اظهار کرد:اختلافات ملکی، مطالبات بانکی و مطالبات اشخاص از یکدیگر از عمده پرونده های در حال جریان در دادگستری خرم دره هستند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده حادثه خاله شادونه، خاطرنشان کرد:حکم این پرونده صادر شده و در مرحله اجرا قرار دارد و برخی از متهمان آن نیز دستگیر و محکوم به زندان شده اند.
این مسوول با اشاره به آخرین وضعیت پرونده خاله شادونه، عنوان کرد:مدیر اجرایی این جشن به عنوان مقصر اصلی حادثه شناخته شده و به حبس محکوم شد و از آنجایی که برنامه بیمه داشت، دیه متوفیان نیز پرداخت می شود.
 
برنامه خاله شادونه
 
گفتنی است روز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۶ بعدازظهر سالن شهدای خرم دره زنجان شاهد یک واقعه ناگوار بود. هزاران کودک در برنامه ای حضور یافته بودند که اجرای آن را ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه برعهده داشت. برنامه «شادونه در سرزمین دونه ها» یکی از محبوب ترین برنامه های گروه کودک و نوجوان تلویزیون است و خاله شادونه به دلیل اجرای راحت و دوست داشتنی اش مجری محبوب بسیاری از کودکان است.
در این برنامه بخصوص گویا تعداد ۱۱۱۱ بلیت بیشتر از ظرفیت سالن فروخته شده. بنا به گفته های نوری پور فرماندار شهرستان خرم دره، مسئولان برگزاری «برنامه خاله شادونه» هیچ گونه هماهنگی برای اجرای این برنامه با فرمانداری خرم دره نکرده بودند. همچنین بنا به اعلام رئیس بیمارستان بوعلی سینای خرم دره، به دلیل عدم هماهنگی مسئولان برگزاری برنامه با نیروهای امدادی و اورژانس، این نیروها در محل مستقر نبودند. همه این ها دست به دست هم داد تا شاهد فوت ۳ کودک و مصدوم شدن ۷ نفر دیگر زیر دست وپا و ازدحام جمعیت باشیم.
 پس از این حادثه ملیکا زارعی مجری خاله شادونه در برنامه زنده تلویزیونی به خاطر این حادثه اشک ریخت.
 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=89581

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0