تاریخ : جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲ Friday, 31 March , 2023
3

وسایلی که داخل کیف مدل ها قرار دارد

وسایلی که داخل کیف مدل ها قرار دارد

اصولا خانم های مدل در کیف خود چه چیزی میگذارند؟ در ادامه با وسایلی که یک مدل هر روز با خود به همراه دارد آشنا میشوید.

وسایلی که داخل کیف مدل ها قرار دارد

در کیف وسایل مدل ها چه چیزهایی وجود دارد

این سوال برای همه وجود دارد که در کیف مدل ها چه چیزهایی وجود دارد؟ مدل ها دقیقا می دانند که برای اینکه شاداب، جوان و زیبا بمانند به چه چیزهایی احتیاج دارند. اینکه ما نیز بدانیم که یک مدل هر روز چه چیزهایی را با خود به همراه دارد تا خوب به نظر برسد، خیلی می تواند مفید باشد. نه تنها می توانیم از روتین روزمره ی آن ها با خبر شویم، بلکه به ما کمک خواهد کرد تا بدانیم از چه چیزهایی استفاده کنیم تا مانند مدل ها جوان و شاداب به نظر بیاییم.

در کیف مدل ها چه چیزهایی پیدا می شود؟

لوازم آرایشی

یکی از چیزهایی که تقریبا همیشه در کیف مدل ها پیدا خواهد شد لوازم آرایش است. چهره ی یک مدل، چیزی است که با آن تجارت می کند، پس زیبا نگاه داشتن آن خیلی برایش مهم است. بنابراین زمانی که به یک مدل برای پیشنهاد کاری تلفن می شود، در دسترس داشتن لوازم آرایش خیلی حیاتی است. همچنین مهم است که لوازم آرایش مناسبی به همراه داشته باشید. مهم ترین لوازم آرایشی که باید با خود داشته باشید این ها هستند:

کیف وسایل مدل ها

مهم ترین لوازم آرایشی همراه مدل ها

۱- برق لب: اینکه لب های شما شگفت آور باشند خیلی مهم است. یک برق لب با رنگ خنثی به هر چهره ای کمک خواهد کرد تا چهره تان سریعا رو بیاید.
۲- ریمل: استفاده از ریمل می تواند بلافاصله چهره ی شما را زیبا تر و با نشاط تر کند. در دسترس داشتن یک ریمل برای وقتی که لازم شود خیلی اهمیت دارد.
۳- مرطوب کننده ی رنگی: یک مرطوب کننده ی رنگی نه تنها هم کار یک مرطوب کننده را خواهد کرد و هم به عنوان یک فونداسیون می توان از آن بهره برد، بلکه برای پوشاندن لکه های ناخواسته نیز بسیار مناسب است.
۴- پودر: خلاص شدن از چهره ی براق نیز اهمیت ویژه ای دارد. داشتن یک فونداسیون پودری کمک خواهد کرد تا درخشندگی پوست را کاهش داده و چهره ای فوق العاده به دست بیاورید.
۵- هایلایت کننده: اگر خودتان را در آینه ببینید و متوجه شوید که رنگ و رو رفته هستید، یک پوشش سطحی هایلایت کننده واقعا می تواند تفاوت قابل مشاهده ای در چهره ی شما ایجاد کند. صورت شما را سرزنده و شاداب می سازد. رژ گونه هم تاثیر مشابهی دارد.
موارد دیگر

لوازم آرایشی تنها چیزهایی نیستند که در کیف یک مدل خواهید یافت. در واقع چیزهای دیگری هم وجود دارد که این افراد همیشه با خود به همراه دارند.
۱- نرم کننده لب: از دست دادن آب بدن به علت آب و هوا می تواند باعث خشکی و ترک خوردن لب های شما شود. به همراه داشتن یک نرم کننده ی لب راه سریعی برای مرطوب نگاه داشتن لب هایتان به وجود خواهد آورد.
۲- دستمال مرطوب مخصوص صورت: به همراه داشتن دستمال مرطوب مخصوص صورت (یا دستمال مرطوب بچه) به شما کمک خواهد کرد تا هرگونه خرابی آرایشتان را درست کرده یا هر زمانی که دیگر به آرایش نیازی ندارید آن را پاک کنید. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا باکتری و آلودگی های انباشته شده بر روی پوستتان را تمیز نمایید.
۳- خوراکی: اینکه همیشه با خودتان خوراکی داشته باشید نیز مهم است! اگر قند خونتان بیفتد، اینکه یک خوراکی سالم به همراه خود داشته باشید اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد.
۴- آب: ممکن است برایتان کمی عجیب به نظر برسد که در کیفتان آب حمل کنید، اما بدانید که هیدراته ماندن مهم ترین و اولین قانون زیبایی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1046

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0