تاریخ : دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
0

آموزش ۳ روش ساده برای لاک دو رنگ زدن

شاید زدن لاک دو رنگ به نظر کار سختی باشد اما در حقیقت روش های ساده ای برای زدن لاک دو رنگ وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

آموزش ۳ روش ساده برای لاک دو رنگ زدن

روش های زدن لاک دو رنگ

استفاده از دو رنگ لاک در طراحی ناخن ها یکی از ایده های دوست داشتنی و پرطرفدار بین خانم ها است که باعث میشود دستان و ناخن های فوق العاده زیبایی داشته باشید. برای زدن لاک دو رنگ لازم نیست به سالن های زیبایی بروید و کلی هزینه کنید ما در این بخش از دنیای مد نمناک سه روش ساده برای زدن لاک دو رنگ را به شما آموزش میدهیم.

روش اول:

یکی از روش های ساده و بسیار شیک برای زدن لاک دو رنگ استفاده از اسفنج است، به این صورت که ابتدا یک رنگ لاک را روی ناخن ها میزنید و سپس مقداری از دو رنگ لاک تان را روی یک سطح کنار هم میریزید، حالا باید اسفنج تان را آغشته به لاک های کنار هم ریخته بکنید و روی ناخن هایتان بزنید به صورت ضربه ای.

آموزش لاک زدن

آموزش لاک دو رنگ با اسفنج

روش دوم:

روش دیگری که برای زدن لاک دو رنگ رواج دارد استفاده از چسب نواری است، با استفاده از چسب نواری میتوانید به سادگی ناخن هایتان را با دو رنگ یا حتی چند رنگ لاک طراحی و دیزاین کنید.

لاک دو رنگ

لاک دو رنگ با استفاده از چسب نواری

روش سوم:

روش سوم برای لاک زدن به سبک دو رنگ این است که از روش مات و درخشان استفاده کنید به این صورت که ابتدا لاک مشکی مات را روی ناخن هایتان بزنید سپس لاک اکلیلی نقره ای رنگ روی آن ها بزنید طوری که سمت ریشه ناخن ها کمتر و نوک ناخن ها بیشتر لاک اکلیلی بزنید.

لاک دو رنگ

لاک دو رنگ به روش مات و درخشان

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5884

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0