تاریخ : چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
0

کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها و پولدارها + تصاویر

کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها و پولدارها + تصاویر

در این مطلب کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.

کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها و پولدارها + تصاویر

کتانی های لوکس و گرانقیمت

در دنیای امروزی بسیاری از افراد مخصوصآ قشر جوان تمایل بیشتری به مدگرایی و خاص بودن پیدا کرده اند چنانچه برخی از این افراد هزینه های گزافی را برای پوشاک خود صرف می کنند.
برای بسیاری از افراد که کاربرد پذیری و اولویت در زندگی آنها اهمیت دارد، کفش وسیله ای است که برای محافظت از پا در مقابل گرما و سرما و جلوگیری از آسیب رسیدن به پا مورد استفاده قرار می گیرد.
اما اگر بخواهیم راجع به این دسته از افراد صحبت کنیم خبری از محصولات لوکس و سرگرمی و این دست مسائل نخواهد بود، زیرا در دنیای دیگر که دنیای لوکس سلبریتی ها و پولدارها است در بسیاری مواقع اقدامات سنجیده و خرج حساب شده خیلی جایی ندارد و این مساله قضیه را جذاب می کند.در حالی که کمپانی های کفش ساز بسیاری در دنیا وجود دارد که با کمتر از یکصد دلار کفشی به شما عرضه می کند که براحتی یک یا دوسال جواب می دهد و بسیاری از آنها با وجود ارزان بودن همچنان زیبا و مد روز هستند، افراد بسیاری نیز وجود دارند که چندین هزار دلار و در برخی مواقع صدها هزار دلار برای کفش خود هزینه می کنند. در اینجا کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.


کتانی پارانورمن فوم پوزیت برند نایکی« Nike Paranorman Foamposite»

قیمت ۳۰۰۰ دلار(حدود یازده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

این کتانی ها در سال ۲۰۱۲ و به همراه فیلم انیمیشن ترسناک پارانورمن «ParaNorman» توسط کمپانی نایکی به بازار عرضه شد. از این کتانی های زیبا تنها ۸۰۰ نسخه تولید شده است و از جزئیات آن می توان به تصاویر گرافیکی مرتبط با این انیمیشن و درخشیدن در تاریکی اشاره کرد. تنها راه دستیابی به این کتانی ها در زمان عرضه از طریق توئیتر و برنده شدن در مسابقه توئیتری این فیلم بوده است. امروزه این کفش‎ها را فقط می توان در وب سایت«eBay»با قیمتی حدود سه هزار دلار تهیه کرد.


کتانی دانک پاریس برند نایکی « Nike Dunk Paris Edition»

قیمت ۳۵۰۰ دلار (حدود سیزده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

تولید این کتانی ها به سال ۲۰۰۳ بازمی گردد و تنها ۲۰۰ نمونه از این کتانی ها تولید شده است. هر کدا از این کتانی ها کاملا منحصربفرد است و تمامی آنها با الهام از آثار نقاش اکسپرسیونیست فرانسوی برنارد بافت طراحی شده است. یک جفت از این کتانی ها در سایت« eBay»به مبلغ پانزده هزار دلار قیمت‎گذاری شده بود که البته مشخص نیست که آیا کسی این مبلغ را برای یک جفت کتانی پرداخت کرده است یا خیر. اگر بتوانید نسخه ای از این کتانی را پیدا کنید بالاترین قیمت ۳۵۰۰ دلار خواهد بود.


کتانی ایر جردن رترو ۲ برند نایکی« Air Jordan Retro II»نسخه« The Way I Am»

قیمت ۳۵۰۰ دلار (حدود سیزده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

اِسلیم شِیدی یا همان اِمینم خواننده مطرح موسیقی هیپ هاپ به کتانی های نایکی بویژه نسخه ایر جوردن علاقه بسیاری دارد. او همیشه گفته است که با مدل های مختلف کتانی های ایر جردن بزرگ شده است، به همین مناسبت در سال ۲۰۰۸ با همکاری نایکی این نسخه ویژه از ایر جردن را تولید کرد که بخش هایی از ترانه معروف او« The Way I Am»بر روی آنها نقش بسته است. تنها ۳۱۳ نمونه از این کتانی ها تولید شده است که این رقم اشاره ظریفی به پیش شماره زادگاه امینم یعنی شهر دیترویت دارد. این کتانی ها خیلی نایاب نیست اما باید برای خرید آن ۳۵۰۰ دلار بپردازید.


کتانی ای ساق بلند کریستال برند کریستین لوبوتان« Christian Louboutin Crystal»

قیمت ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار دلار (چهارده تا هجده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

کریستین لوبوتان طراح کفش فرانسوی سال هاست که جذاب ترین و لوکس ترین کفش های مردانه و زنانه را تولید می کند. با اینکه این برند بیشتر به دلیل کفش های مجلسی پاشنه بلند خود شناخته می شود، اما عرضه کتانی لوکس از این برند نیز اتفاق عجیبی نیست. لوکس بودن بیش از حد برگ برنده این برند فرانسوی است. کتانی های زیبای این برند با کریستال های سوارووسکی پوشیده شده است که آنها را بیشتر به یک اثر هنری نزدیک کرده است.


کتانی کروم هارتس ژئو برند ریک اُونز« Rick Owens Chrome Hearts Geo »

قیمت ۵۰۰۰ دلار (حدود هجده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

ریک اونز طراح لباس و کفش آمریکایی بیش از بیست سال است که بهترین و خاص ترین ها را در دنیای مد و لباس و بویژه دنیای کتانی طراحی و تولید می کند. در حالی که نسخه‎های معمولی این کتانی ها ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار به فروش می رسد، این کتانی ویژه با همکاری برند« Chrome Hearts»که بروزرسانی همان کتانی ها است و صد البته لوکس تر است ۵۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده است.


کتانی ایر جردن ۵ رترو نسخه« T23 Tokyo»

قیمت ۵۰۰۰ دلار (حدود هجده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

این کتانی های زیبای زرد و مشکی به مناسبت مسابقات بسکتبال توکیو ۲۳ در سال ۲۰۱۱ طراحی و تولید شده است. این کتانی ها به شدت مورد علاقه مجموعه‎داران غربی است زیرا تعداد بسیار محدودی از آنها بیرون از ژاپن یافت می شود. هیچ نمونه ای از این کفش تقریبا برای فروش یافت نمی شود اگر هم بتوانید مدلی را پیدا کنید احتمالا اندازه پای شما نخواهد بود.


کتانی های دانکس برند نایکی« Gold Nike Dunks»

قیمت ۶۰۰۰ دلار (حدود بیست و دو میلیون دلار)

کتانی های لوکس

سال ۲۰۱۵ مصادف است با سی امین سالگرد تولید کتانی های دانکس برند نایکی. این کتانی یکی از نمادین ترین کتانی های برند نایکی است. به همین مناسبت هنرمند خلاق کِنت کورتنی «Kenneth Courtney» پنج جفت از این کتانی ها را در طلای ۲۴ عیار فرو کرده است. همه این پنج جفت سایز ۴۴ بوده و بسیار نایاب هستند. ۶۰۰۰ هزار دلار قیمت چند سال پیش این کتانی است و حتما این روزها قیمت بیش از اینها خواهد بود.


کتانی ایر یی زی ۲ نسخه اکتبر سرخ« Air Yeezy II Red October»

قیمت ۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار (حدود بیست و دو تا چهل و چهار میلیون تومان)

کتانی های لوکس

اینکه طرفدار کانیه وست باشید یا به طور کل از شخصیت و سبک لباس پوشیدن او متنفر باشید در این حقیقت که سلیقه او در انتخاب کتانی و در این مورد خاص مشارکت در طراحی کتانی بسیار منحصربفرد است خللی وارد نمی کند. کتانی های نسخه «اکتبر سرخ» او اینقدر زیبا و خواستنی بود که تمامی آنها در عرض یازده دقیقه به طور کامل به فروش رسید. اگر نسخه ای از این کتانی پیدا شود احتمالا با قیمت های نجومی در سایت «eBay» خواهد بود که پیش از این هم پیشنهاد ۱۶ میلیون دلاری در رابطه با این کتانی ها گزارش شده است. قابل توجه علاقه مندان به این کتانی‎ها، خوشبختانه نسخه های شبیه و البته تقلبی این کتانی در این سایت فرآوان بوده و با قیمت ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار قابل تهیه است.


کتانی ایر جردن ۱۱ نسخه بلک اوت« Air Jordan XI Blackout»

قیمت ۱۱۰۰۰ دلار (حدود چهل میلیون تومان)

کتانی های لوکس

اگر توجه کرده باشید کتانی‎بازها هر کتانی با نام مایکل جردن را به سرعت خریداری می کنند و قیمت در این مساله خیلی اهمیت ندارد. فروش کتانی های زیبا و منحصربفرد ایر جردن اینقدر بالاست که مایکل جردن و چند نسل بعد از او هم به راحتی از آنها کسب درآمد خواهند کرد.


ایر جردن ۴ نسخه آندفیتد« Undefeated Air Jordan4 »

قیمت ۱۵۰۰۰ دلار(پنجاه و چهار میلیون تومان)

کتانی های لوکس

این نسخه از کتانی های ایرجوردن اولین همکاری با برند «UNDFTD» و اولین طراحی مشترک در سری کتانی های ایرجردن محسوب می شود. این کتانی از منظر منتقدین دنیای کتانی یکی از بهترین کتانی های ایر جردن و البته دنیای کتانی محسوب می شود. این کتانی ها در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه و تنها ۷۹ نسخه از آن تولید شده است که همین مساله قیمت آن را به طرز سرسام آوری بالا می برد. در سال ۲۰۱۴ یک نسخه از این کتانی ها به قیمت ۱۵ هزار دلار به فروش رسید.


کتانی ایر مگ نایکی« Nike Air Mag»۳۷۵۰۰

۳۷۵۰۰دلار (یکصد و سی و پنج میلیون تومان)

کتانی های لوکس

این کتانی های الهام گرفته شده از فیلم «بازگشت به آینده » از محبوب ترین کتانی های حال حاضر دنیای کتانی است. از این کتانی ها تنها ۱۵۱۰ نسخه تولید شده است. با وجود اینکه ظاهر ایر مگ نایکی با کتانی های اصلی شخصیت مایکل جی فاکس «Michael J. Fox» یعنی مارتی مک فلای «Marty McFly» کمی متفاوت است با این حال طرفداران این فیلم در مدت زمان کوتاهی تمامی این کتانی ها را خریداری کردند. درآمد حاصل از فروش این کتانی ها نیز به بنیاد مایکل جی فاکس ویژه تحقیقات در رابطه با بیماری پارکینسون اهدا شده است. این کتانی ها به صورت آنلاین با قیمتی در حدود ۲۰۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار به فروش رسیده است،اما تاینی تمپا« Tinie Tempah»خواننده هیپ هاپ انگلیسی یک نسخه از این کتانی‎ها را در سال ۲۰۱۱ به قیمت ۳۷ هزار و۵۰۰دلار خریداری کرد.


کتانی ایر جردن اوو دریک« Drake’s Air Jordan OVO »

قیمت ۲۰ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار (هفتاد و دو تا سیصد و شصت میلیون تومان)

کتانی های لوکس

کتانی های ایر جردن اوو نسخه‎های ۱۰ و ۱۲ از محبوب‎ترین و گران‎ترین کتانی های این سری از محصولات ایر جردن است. ایر جردن اوو ۱۰ که چند سال پیش به دریک خواننده هیپ هاپ کانادایی هدیه شد و او این کتانی ها را به یکی از طرفدارانش هدیه کرد.این کتانی‎ها بعدها به قیمت ۲۰ هزار دلار فروخته شد و نسخه ۱۲ این کتانی ها که داستانی مشابه دارد نیز در فروش آنلاین ۱۰۰ هزار دلار قیمت گذاری شده است.


کتانی ایر فورس وان الماس نشان نایکی
« Diamond Air Force1»

قیمت ۵۰ هزار دلار (یکصد و هشتاد میلیون تومان)

کتانی های لوکس

بیگ بوی «Big Boi»خواننده گروه دو نفره هیپ هاپ «Outkast» به کتانی و سنگ های قیمتی بسیار علاقه دارد. او نسخه ویژه کتانی های ایر فورس وان خود را که با ۱۱ قیراط الماس تزئین شده را به قیمت ۵۰ هزار دلار خریداری کرده است.


کتانی ایرجردن ۱ از جنس نقره« Silver Air Jordan 1»

قیمت ۶۰ هزار دلار (دویست و شانزده میلیون تومان)

کتانی های لوکس

این کتانی های زیبا در دسته محصولات پوشیدنی جای نمی گیرد و بیشتر یک شی تزئینی مخصوص دکوراسیون خانه است. البته اگر کسی بخواهد این کتانی‎ها را به پا کند مشکلی نیست فقط باید با وزن چهار و نیم کیلویی آنها کنار بیاید زیرا این نسخه از ایر جردن از نقره استرلینگ ساخته شده است. از این کتانی ها تنها ده نسخه تولید شده و اولین نسخه آن نیز به خود مایکل جردن هدیه شده است.


کتانی ایر جردن نسخه فلو گیم« Flu Game»

قیمت ۱۰۴ هزار دلار (سیصد و هفتاد و پنج میلیون تومان)

کتانی های لوکس

عنوان «Flu Game» این کتانی به مسابقه بسکتبال افسانه ای سال ۱۹۹۷ میان شیکاگو بولز و یوتا جاز باز می گردد و به نوعی یک داستان فولکلور ورزشی است. پیش از این مسابقه حساس حدس و گمان بر این بود که مایکل جردن به دلیل مسمویت غذایی یا چیزی شبیه به آنفلوانزا به بازی پنجم نخواهد رسید، اما جردن با وجود مریضی در بازی حاضر شد و با تمام مشکلات جسمانی که داشت توانست ۳۸ امتیاز برای شیکاگو بولز کسب کند و در نهایت آنها مسابقه را به نفع خود به پایان بردند. البته آنها بازی ششم را نیز بردند و در آن سال قهرمان شدند. کتانی هایی که جردن در آن بازی به پا داشت دو سال بعد به قیمت ۱۰۴ هزار دلار به فروش رسید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=875

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0