تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

تخم مرغ های جادوییِ دره مرموز ژاپن + عکس

تخم مرغ های جادوییِ دره مرموز ژاپن + عکس

تخم مرغ های سیاه در هاکون مشهور هستند و کسی که از این دره دیدن می کند حتما آن را امتحان می کند. هم چنین آن ها در بسیاری از مغازه های اطراف شهر در بسته های شش تایی به قیمت ۵۰۰ ین فروخته می شوند.

تخم مرغ های جادوییِ دره مرموز ژاپن + عکس

تخم مرغ های سیاه دره جوشان در ژاپن

اوواکودانی یا دره جوشان بزرگ در ژاپن را می توان به سختی یک نقطه ایده آل توریستی دانست. این دهانه آتشفشانی حدود سه هزار سال پیش به دنبال فوران بزرگ کوه هاکون شکل گرفت. دره جوشان هنوز با استخرهای جوشان آب غنی از گوگرد و منافذ بزرگی که از آن ها بخار و دودهای آتشفشانی مثل سولفیدهیدروژن و دی اکسیدگوگرد خارج می شود، فعال است. کل منطقه بوی شدید تخم مرغ فاسد می دهد اما این ها همان تخم مرغ هایی هستند که گردشگرانی که برای بازدید دره می آیند، به دنبال آن هستند.
تخم مرغ های سیاه درواقع تخم مرغ های معمولی هستند که در آب داغ طبیعی این استخرها جوشانده و آبپز شده اند. گوگرد موجود در آب تخم مرغ ها را سیاه می کند و بوی عجیب و غریبی به آن ها می دهد. مردم محلی می گویند مصرف یکی از این تخم مرغ ها می تواند عمر فرد را تا هفت سال طولانی تر کند. و با خوردن دو تخم مرغ ۱۴ سال دیگر بر زندگیتان افزوده می شود.
تخم مرغ ها بالای تپه جوشانده می شوند که بازدیدکنندگان می توانند با چند کیلومتر پیاده روی یا با تله کابین به آنجا برسند. از این نقطه می توانید منظره تماشایی کوه فوجی را نیز ببینید. تخم مرغ ها همان جا در کنار چشمه هایی که جوشانده و فروخته می شوند خورده می شوند. میزهای کوچکی برای خوردن این تخم مرغ ها وجود دارد.
آنها تخم مرغ ها را درون سبدهای فلزی گذاشته و در آب جوشان چشمه در دمای ۸۰ درجه و به مدت ۱۵ دقیقه قرار می دهند و در نهایت تخم مرغ های سیاه به دست آمده را به گردشگران می فروشند.تخم مرغ های سیاه در هاکون مشهور هستند و کسی که از این دره دیدن می کند حتما آن را امتحان می کند. هم چنین آن ها در بسیاری از مغازه های اطراف شهر در بسته های شش تایی به قیمت ۵۰۰ ین فروخته می شوند.
 
تخم مرغ

تخم مرغ های سیاه جادویی در ژاپن

تخم مرغ

تخم مرغ های سیاه رنگ در ژاپن

تخم مرغ

تخم مرغ ها کورو تاماگو در ژاپن

تخم مرغ

تخم مرغ سیاه

تخم مرغ

پخت تخم مرغ سیاه در ژاپن

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=57593

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0