تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

زیبای جادویی لقب زن ۵۰ساله چینی بخاطر زیبایی+عکس

زیبای جادویی لقب زن ۵۰ساله چینی بخاطر زیبایی+عکس

زن ۵۰ ساله چینی بخاطر ظاهر بسیار جوان و جذابش لقب زیبای جادویی را دریافت کرد ، در ادامه تصویری از این زن ۵۰ ساله را مشاهده میکنید.

زیبای جادویی لقب زن ۵۰ساله چینی بخاطر زیبایی+عکس

زن ۵۰ ساله بخاطر زیبایی لقب زیبای جادویی دریافت کرد

زن ۵۰ ساله چینی بخاطر زیبایی ظاهر و تناسب اندام زیبایی که دارد توسط سایت های خبری چینی عنوان زیبای جادویی را از آن خود کرد .

خانم شو مین ۵۰ ساله اهل چین با وجود پوست شفاف، تناسب اندام و شیک پوشی اش، اغلب با دختر ۲۵ ساله اش اشتباه گرفته می شود.

راز چهره زیبای زن ۵۰ ساله چینی

ظاهرا راز چهره جوان این خانم مراقبت پوست، زمان خواب کافی و ذهن آرام است.

 یکی از وب سایت های خبری چینی او را با لقب “زیبای جادویی” نام می برد. این خانم طرفدار گوشواره های پرزرق و برق و کفش های پاشنه بلند است و همیشه دوست دارد در بهترین تیپ خود باشد حال چه مهمانی عصرانه باشد و چه خرید ساده ای از سوپرمارکت. او می گوید بهترین همراه او در خرید، دخترش است و همیشه سلیقه او را در مد و لباس تحسین می کند.

 “من و دخترم دوستان بسیار خوبی هستیم. به هیچ وجه هیچ اختلاف سنی بین ما نیست.”

خانم شو چهارسال پیش بازنشسته شد و می گوید در ابتدا کنار آمدن با اوقات فراغت ، برای وی بسیار سخت بوده است. او به گزارشگر محلی گفت:“من دوست ندارم دست از کار بردارم. ترجیح می دهم خود را مشغول کار نگه دارم.

زن 50ساله چینی

زن ۵۰ ساله چینی ملقب به زیبای جادویی

بعد از بازنشستگی وقت زیادی را صرف جستجو در اینترنت و نوشتن خاطرات کردم تا احساس پیری به من دست ندهد. ولی با این حال هنوز هم فکر می کنم از اجتماع جا مانده ام.”

راز چهره جوان این خانم خواب کافی و ذهن آرام و مراقبت های روزمره پوست است ولی به تدریج او روشی را یافت تا دوباره مشغول باشد. خانم شو می گوید خود را با انجام کارهای خانه و رفتن به سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مشغول نگه داشت.

من هر دو ماه یک بار موهایم را رنگ می کنم. در غیراین صورت می توانید موهای خاکستری مرا مشاهده کنید.” او همچنین به گل علاقه زیادی دارد ، از این رو به کلاس گل آرایی و تزئینات با گل می رود تا ذهن خود را آرام نگه دارد.

شوهر او با نام فامیلی هوآنگ می گوید بسیار از چهره جوان همسرش احساس خوبی دارد و حتی ادعا می کند برخی همسرش را با یک خانم جوان اشتباه می گیرند و تصور می کنند وی پنهانی با زن جوانی ارتباط دارد.

آقای هوآنگ میگوید:همسر من زیباست و به مراقبت های پوست نیز علاقه دارد، ولی مهم تراز همه او انسان سخاوتمندی است. او هر روز ساعت ۹ شب می خوابد و از خودش مراقبت می کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3267

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0