تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
1

درمان جادویی بی خوابی با کاهو سکنجبین

درمان جادویی بی خوابی با کاهو سکنجبین

با توجه به این که کاهو خواب آور، مسکن و ضد درد است می تواند به همراه سکنجبین مصرف شود و عارضه ای نیز نداشته باشد. اگر کاهو سکنجبین را باهم مصرف کنیم رطوبت، تری و سردی کاهو گرفته شود.

درمان جادویی بی خوابی با کاهو سکنجبین

تجربه یک خواب خوش با کاهو سکنجبین

مصرف کاهو سکنجبین با یکدیگر می تواند بی خوابی را درمان کند و دردهای مبهم بدن را کاهش دهد.

تاثیر مصرف کاهو در افراد دارای مزاج بلغمی

اگر کاهو را به تنهایی بدون سکنجبین مصرف کنیم ممکن است رطوبت، تری و سردی آن تاثیر نامطلوبی بر روی افرادی که سن بالا دارند یا دارای مزاج بلغمی هستند بر جای بگذارد اما اگر به همراه سکنجبین مصرف شود این عوارض را به همراه نخواهد داشت.

کاهو سکنجبین

فواید کاهو سکنجبین

سکنجبین یا متعادل کننده کاهو

کاهو جزء مواد غذایی است که خاصیت دارویی دارد، معمولاً اثرات سوء کاهو را سکنجبین از بین می برد و از گذشته نیز در رژیم غذایی ایرانیان این دو به همراه یکدیگر مصرف شده است.

فواید سکنجبین

سکنجبین نفوذ مواد را در بدن بیشتر می کند، باز کننده عروق بدن و مجاری است و خون بدن را تمیز می کند، از این جهت مصرف سکنجبین به تنهایی و یا با کاهو می تواند اثرات خوبی را بر بدن برجای بگذارد و به دلیل گرم و خشک بودن سکنجین عوارض آن نیز با کاهو دفع می شود، در نتیجه این دو ماده عوارض یکدیگر را خنثی می کنند اما اثرات مثبت یکدیگر را خنثی نمی کنند.

تاثیر کاهو سکنجبین بر خواب

مصرف کاهو و سکنجبین با یکدیگر می تواند بی خوابی را درمان کند و دردهای مبهم بدن را کاهش دهد. سکنجبین با شکر نیز درست می شود اما درست کردن آن با عسل بهتر است. مصرف کاهو و سکنجبین با هم برای بدن ضرری ندارد اما همچنان که زیاده روی آب زیاد می تواند برای بدن مضر باشد مصرف زیاد این ماده غذایی نیز می تواند آسیب رسان باشد

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=10979

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0