تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
1

مهتاب کرامتی: من معتاد نیستم! + تصاویر

مهتاب کرامتی: من معتاد نیستم! + تصاویر

مهتاب کرامتی بازیگر فیلم عصر یخبندان به کارگردانی مصطفی کیایی در نشست خبری این فیلم در برج میلاد درباره ایفای نقش یک معتاد به شیشه صحبت های جالبی کرد که در این مطلب می خوانید.

مهتاب کرامتی: من معتاد نیستم! + تصاویر

فیلم عصریخبندان دومین فیلم بلند مصطفی کیایی یک فیلم جدی است و با حضور تعداد زیادی از بازیگران مطرح کشورمان از جمله خانم مهتاب کرامتی و آقای بهرام رادان ساخته شده است. اکران این فیلم ترین اثر مصطفی در برج میلاد آغاز شده است و با استقبال پرشور تماشاگران مواجه شده تا جاییکه عصر یخبندان  رکوردار جمعیت حاضر در اکران است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:در «عصریخبندان» خارپشت ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند. بهرام رادان، مهتاب کرامتی، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی و فرهاد اصلانی …، با حضور ژاله صامتی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

مصطفی کیایی در نشست دیروز گفت:فیلم «عصر یخبندان»، درباره اعتیاد است؛ اگرچه علاقه مند به ساخت فیلم کمدی هستم اما فیلمنامه مرا به سمت دیگری برد.

مصطفی کیایی کارگردان فیلم «عصر یخبندان» گفت:ما عامدانه چند پایان متفاوت را برای این فیلم در نظر گرفتیم چرا که می خواستیم از این طریق به گره های قصه مان پاسخ دهیم. هرچند که در این اثر من قصد داشتم یک قصه تلخ را روایت کنم اما بارها و بارها صدای خنده تماشاگران در سالن پیچید که فکر می کنم این موضوع به خاطر حضور محسن کیایی است. تدوین این فیلم متکی به فیلمنامه بود و ما این ریتم را براساس قصه مان انتخاب کردیم.

کیایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا نقش منفی فیلم به دست قانون سپرده نشد، اظهار کرد:به حدی حالمان از دست شخصیت منفی «فرید» (با بازی بهرام رادان) بد شده بود که یک مرحله قبل از قانون پیشگیری کردیم و زودتر او را کشتیم.

او به بازی مهتاب کرامتی در نقش یک معتاد اشاره و اظهار کرد:چند نفر از نماینده های متخصص سازمان ملل فیلم «عصر یخبندان» را دیده اند و به بازی خانم کرامتی توجه زیادی نشان دادند به طوری که یکی از آن ها معتقد بود این یکی از بهترین نقش های معتاد شیشه ای بوده که تاکنون تماشا کرده است.

مهتاب کرامتی هم بیان کرد :در «عصر یخبندان» همانطور که شاهد بودید ایفاگر نقش یک زن معتاد بودم اما می توانم خیال تان را راحت کنم که الان پاک پاک هستم. بازی من و سحر دولتشاهی در این فیلم بسیار سخت بود چون باید نقش فرد معتادی را ایفا می کردیم و حواسمان به راکورد بود تا سکانس به سکانس میزان اعتیاد و عوارض آن روی ما بیشتر شود. جا دارد در اینجا از گریم خوب سودابه خسروی گریمور «عصر یخبندان» تشکر کنم که در ایفای نقشم این گریم کمک کننده بود.

او همچنین گفت  جمعیت حاضر در نشست، نشان می دهد که از فیلم خوش تان آمده است.

بهرام رادان نیز در سخنانی با اشاره به این که وقتی در ساخت یک فیلم همه چیز حرفه ای باشد نتیجه مشخص است، گفت:موردتوجه قرارگرفتن فیلم قابل پیش بینی بوده است.رادان همچنین گفت:دوست داشتم در نقشی که محسن کیایی بازی کرده حضور داشته باشم، اما در نهایت به انتخاب کارگردان اعتماد کردم.

محسن کیایی هم که در فیلم برادرش بازی کرده است، ابتدا با لحنی جدی گفت:وقتی سال گذشته برای فیلم «خط ویژه» در همین مکان نشسته بودیم به فکر فیلم بعدی بودم و الان هم برای کار بعدی استرس دارم.

فرهاد اصلانی در ابتدای نشست گفت:بلیت برنده این فیلم در دست مصطفی کیایی است چرا که او یک فیلمنامه درخشان را نوشته و یک اثر خوب را کارگردانی کرده است.  در فیلم «عصر یخبندان» ما مانند اعضای یک تیم دو میدانی با یکدیگر همکاری داشتیم و در نهایت احترام و تمرکز با هم کار کردیم و خوشبختانه نتیجه این همکاری هم درخشان شد.

سحر دولتشاهی دیگر بازیگر این فیلم هم عنوان کرد:بازی در این فیلم تجربه درخشانی بود.

به گزارش ایسنا، در نشست نقد و بررسی فیلم «عصر یخبندان» تعدادی دیگر از عوامل این فیلم از جمله مینا ساداتی، سحر دولتشاهی، بابک بهشاد، نیما جعفری جوزانی، آرمان موسی پور، مهدی جعفری، حجت اشتری و امیر نوبخت حضور داشتند.

بهرام رادان

فیلم عصر یخبندان در جشنواره فجر

 

نشست فیلم عصر یخبندان

مهتاب کرامتی

سحر دولتشاهی

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=90906

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0