تاریخ : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024
6

در خانه اسپری بدن گیاهی بسازید

در خانه اسپری بدن گیاهی بسازید

استفاده از اسپری بدن برای رفع بوی عرق و خوشبو شدن پوست اگر با ترکیبات طبیعی باشد خیالمان از سلامت و ماندگاری بیشتر اسپری راحت تر است.

در خانه اسپری بدن گیاهی بسازید

آموزش ساخت اسپری بدن در خانه 

خوشبو بودن یکی از رازهای جذابیت و شاید هم شیک بودن است، به طبع هیچ کس دوست ندارد بوی ناخوشایند تعریق را از خود یا دیگران استشمام کند و همین علت اصلی استفاده از عطر و ادوکلن های مختلف است. در میان خوشبو کننده های بدن اسپری بیشترین استفاده را دارد همین علت استقبال از ترکیبات گیاهی برای ساخت یک اسپری بدن خانگی است.

آب خیار

آب خیار برای ساخت اسپری بدن گیاهی و طبیعی

روش تهیه اسپری بدن گیاهی

برای درست کردن این اسپری اول یکم چای سبز دم کنید و بعد هم باید یه خیار کوچولو رو پوست بگیرید و پوره کنید (پوره کردن= خیار رو آب پز، رنده و بعد هم آبش رو ازش جدا کنید). فقط آب خیار و میخوایم . پس باید همه تیکه های ریز خیار رو که اومده تو ظرف جدا کنیم. بعد هم ¼ فنجان چای سبز رو با آب خیار ترکیب می کنیم و می ریزیم توی یه ظرف اسپری کوچیک (اگر اسپری که دارید خیلی کوچیک نیست مقدار چای سبز رو باید بیشتر کنید) . آخر سر هم اگر خواستید میتونید ۲ قطره اسانس نعنا بهش اضافه کنید تا خوشبوتر بشه. تا یک هفته میتونید از این محصولی که خودتون ساختید استفاده کنید.این اسپری رو برای هفته بعد از یه آفتاب سوختگی حسابی بهتون پیشنهاد میدیم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2820

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0