تاریخ : سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
0

به رنگ سال ۲۰۱۸ آرایش کنید + عکس

به رنگ سال ۲۰۱۸ آرایش کنید + عکس

اگر نمیدانید چگونه از رنگ سال در آرایش صورت تان استفاده کنید در ادامه ایده های آرایشی با رنگ بنفش را مشاهده کنید.

به رنگ سال ۲۰۱۸ آرایش کنید + عکس

چگونه به رنگ سال آرایش کنیم؟

رنگ سال ۲۰۱۸ همانطور که میدانید بنفش انتخاب شد یعنی یک رنگ اشرافی و جذاب که تناژهای مختلفی دارد از تیره تا روشن. استفاده از رنگ بنفش در آرایش صورت چهره ای گیرا و منحصر به فرد به شما میبخشد که بهتر است در فصل پاییز و زمستان از این رنگ در آرایش صورت تان استفاده کنید.

استفاده از رنگ مد سال در آرایش ایده جالبی است که خانم های اهل مد بسیار از آن استقبال میکنند، برای استفاده از رنگ بنفش در آرایش میتوانید از توصیه های نمناک استفاده کنید.

رژلب بنفش

رژلب بنفش یک رژلب مجلسی و غلیظ است که هم برای خانم هایی که پوست تیره دارند مناسب است و هم خانم هایی که پوست روشن دارند. اگر لب های کوچک و باریکی دارید بهتر است از رژلب های بنفش که مایع هستند استفاده کنید .

آرایش رنگ سال

رژلب رنگ سال ۲۰۱۸

آرایش چشم بنفش

آرایش چشم با سایه چشم بنفش انتخاب فوق العاده ای است که شما را صاحب چشمان جذابی میکند، سایه چشم های اکلیلی نیز امسال بسیار پرطرفدار هستند میتوانید کمی سایه چشم اکلیلی نقره ای رنگ با سایه چشم بنفش ترکیب کنید.

آرایش چشم بنفش

رنگ آرایش چشم سال ۹۷

لاک بنفش

بسیاری از خانم ها هستند که دوست دارند رنگ آرایش صورت شان با رنگ لاک ناخن هایشان هماهنگ باشد اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید میتوانید با لاک بنفش زیبایی خود را تکمیل تر کنید.

آرایش بنفش صورت

لاک بنفش مد سال ۲۰۱۸

رنگ مو بنفش

رنگ مو نیز جزو چیزهایی است که باید با آرایش صورت همخوانی داشته باشد، اگر دوست دارید رنگ مویتان با رنگ سال هماهنگ باشد باید امسال موهایتان را بنفش کنید. رنگ مو بنفش در تناژهای مختلف وجود دارد که انتخاب آن ها سلیقه ای است.

رنگ مو بنفش

رنگ مو بنفش فانتزی

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4638

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0