تاریخ : سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
0

آرایش پاک کن مناسب پوست های چرب ، خشک و حساس

آرایش پاک کن مناسب پوست های چرب ، خشک و حساس

آرایش پاک کن یکی از محصولات آرایشی پرکاربرد است که انواع مختلفی دارد و برای پوست های مختلف خشک, چرب و حساس آرایش پاک کن های خاصی طراحی میشود.

آرایش پاک کن مناسب پوست های چرب ، خشک و حساس

آرایش پاک کن مناسب پوست های مختلف

همه محصولات آرایشی برای پوست های خاص طراحی شده اند و پوست های چرب و خشک محصولات متفاوتی دارند پس باید همیشه با در نظر گرفتن ویژگی های پوست مان محصولات آرایشی بخریم. چون هر شب قبل از خواب آرایش صورت را با آرایش پاک کن (شیر پاک کن) تمیز میکنیم باید در انتخاب آن هم بسیار دقت کنید و آرایش پاک کن مخصوص پوست خودتان بخرید تا نتیجه بهتری بگیرید.

آرایش پاک کن

کدام آرایش پاک کن برای پوست من مناسب است؟

آرایش پاک کن برای پوست های خشک

مایع آرایش پاک کن و روغن پاک کننده آرایش برای خانم هایی که پوست های بسیار خشکی دارند مناسب اند. مایع آرایش پاک کن بدون اینکه پوست را خشک کند آرایش تان را کاملا پاک میکند و اتفاقا خاصیت مرطوب کنندگی دارد, روغن پاک کننده آرایش هم برای خانم هایی که هر روز آرایش میکنند مناسب است و پوست آن ها را چرب میکند.

آرایش پاک کن برای پوست های حساس

آرایش پاک کن و یا همان شیر پاک کن های کرمی که بسیار نرم و مرطوب هستند برای پوست های حساس مناسب اند, آرایش پاک کن های کرمی باید روی پوست مالیده شوند و به آرامی با دستمال پاک شوند.

شیر پاک کن کرمی

شیر پاک کن کرمی برای پوست های حساس

 آرایش پاک کن برای پوست های چرب

آرایش پاک کن های فومی حالت کفی دارند و برای پاک کردن لایه های غلیظ آرایش از آن ها استفاده میشود. این نوع آرایش پاک کن برای پوست های چرب و جوش دار مناسب اند, اگر پوست خشک و حساسی دارید سراغ این شیر پاک کن نروید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5231

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0