تاریخ : شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱ 7 رجب 1444 Saturday, 28 January , 2023
0

رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود + تصاویر

رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود + تصاویر

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های هالیوود رکورد دار ازدواج هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود + تصاویر

رکورد داران تعداد ازدواج در میان چهره های هالیوود

چهره های هالیوودی یکی از شناخته شده ترین چهره های هنر دنیا هستند که طرفداران زیادی دارند. زندگی هنری و شخصی این چهره های هالیوود همواره زیر ذره بین قرار دارد و کوچک ترین اتفاقات در زندگی آنها مورد توجه هوادارانشان قرار میگیرد.

ثبت رکورد در همه زمینه ها امری است که نگاه های زیادی را متوجه آن شخص میکند . شاید برایتان جالب باشد که بدانید در دنیا رکوردداران ازدواج زیادی وجود دارند که نامشان برای همه شناخته شده نیست اما در میان چهره های هالیوودی نیز افرادی وجود دارند که رکورد دار ازدواجند.

اگر میخواهید بدانید که کدام یک از چهره های هالیوودی رکورد دار ازدواج هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های هالیوود رکورد دار تعداد ازدواجند

برد پیت

اگر بخواهیم از رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود نام ببریم یکی از آنها برد پیت بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. برد پیت چهره شناخته سینمای هالیوود جوایز متعددی در دنیای سینما کسب کرد و موفقیت های زیادی به دست آورد اما در زمینه زندگی شخصی خیلی موفق نبود . ازدواج های متعدد برد پیت نام او را در رکورد داران ازدواج در هالیوود ثبت کرد.

 چهره های هالیوود

برد پیت و آنجلینا جولی

برد پیت بازیگری آمریکایی تبار در آخرین تجربه زندگی مشترک با آنجلینا جولی هم موفق نبود تجربه های متعددی در زندگی مشترک دارد که به آنها اشاره میکنیم.

 چهره های هالیوود

برد پیت و جنیفر آنیستون

برد پیت اولین بار با گوئینت پالترو رابطه ای برقرار کرد و این رابطه شکل عمومی گرفت اما طولی نکشید که این رابطه خاتمه یافت و مراسم ازدواج برد پیت با جنیفر آنیستون برگزار شد. این ازدواج برد پیت ۷ سال به طول انجامید و سرانجام با جدایی این دو آنجلینا جولی وارد زندگی آقای بازیگر شد و طولالنی ترین زمان ازدواج مربوط به او است اما این ازدواج هم سرانجام به جدایی ختم شد.


جنیفر لوپز

یکی دیگر از رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود جنیفر لوپز خواننده ، تهیه کننده ، هنرپیشه و طراح مد آمریکایی است. جنیفر لوپز اولین بار در سال ۱۹۹۱ در یک فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت.

چهره های هالیوود

جنیفر لوپز بازیگر و خواننده مشهور

اولین ازدواج لوپز با اوجانی نوآ در ۲۲ فوریه ۱۹۹۷ بود. دومین ازدواج لوپز با یکی از رقاص های آلبومش بود که در مهر ماه ۱۳۸۰ با یکدیگر در حومه لس انجلس ازدواج کردند ولی در تیرماه ۱۳۸۱ از هم جدا شدند. جنیفر لوپز خبر نامزدی خود با بن افلک بازیگر سرشناس هالیووی را در آذر ۱۳۸۱ اعلام کرد، و قرار به برگزاری مراسم ازدواج در شهریور ۱۳۸۳ اعلام شد. اما چند ساعت مانده به مراسم رابطه این دو بهم خورد و رسما در دی ماه ۱۳۸۳ از هم طلاق گرفتند.

چهره های هالیوود

جنیفر لوپز و بن افلک

کمتر از دو ماه بعد از جدایی جنیفر و بن، جنیفر با مارک آنتونیدر سال ۱۳۸۴ آشنا شد و در ژوئن همان سال در مراس کاملا خصوصی ازدواج کردند، این زوج در ۳ اسفند ۱۳۸۶ صاحب فرزندان دوقلو یک دختر بنام امی و یک پسر بنام مکس شدند. سرانجام در۲۴ تیر ۱۳۹۰ بعد از تقریبا ۷ سال زندگی مشترک، جنیفر و مارک آنتونی از هم جدا شدند.

 چهره های هالیوود

جنیفر لوپز و الکس رودریگرز

در سال ۱۳۹۶ جنیفر لوپز بطور اتفاقی با الکس رودریگز بازیکن بازنشسته بیسبال در یک رستوران دیدار کرد که این آشنایی به رابطه عاشقانه بین این دو تبدیل شد.

میکی رونی

یکی دیگر از رکورد داران ازدواج در میان چهره های هالیوود میکی رونی بازیگر آمریکایی است که دو جایزه اسکار افتخاری را در کارنامه هنری اش دارد.

 چهره های هالیوود

میکی رونی بازیگر مشهور هالیوود

رونی یکی از شناخته شده ترین چهره های سینمایی هالیوود بود که در طول حیاتش هشت بار ازدواج کرد ، اولین و معروف ترین همسرش اوا گاردنر ستاره هالیوود بود.

چهره های هالیوود

میکی رونی و همسرش آواگاردنر

میکی رونی اولین ازدواجش را در سال ۱۹۴۲ با آوا گاردنر انجام داد اما دوام این ازدواج فقط یک سال بود. اما سالها بعد و پس از گذراندن ۸ بار ازدواج، بالاخره میکی رونی در سال ۱۹۷۸ با جان چمبرلین ازدواج کرد و تا زمان مرگ در کنار یکدیگر ماندند.

الیزابت تیلور

یکی دیگر از هنرپیشه هایی که در طول حیاتش چندین بار زندگی مشترک را تجربه کرد الیزابت تیلور است . الیزابت تیلور بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده دو جایزه اسکار است.

چهره های هالیوود

الیزابت تیلور و همسرش 

الیزابت تیلور یکی از چهره های سرشناس سینمای هالیوود است که هشت بار ازدواج کرد و ندگی خصوصی او به اندازه زندگی هنری اش مورد توجه مردم و رسانه ها است.

 چهره های هالیوود

عکسی از الیزابت تیلور بازیگر مشهور هالیوود

الیزابت تیلور ۸ بار ازدواج کرده است. معروفترین و جنجالی ترین ماجرای عشقی او باوجود داشتن همسر ارتباط او با ریچارد برتون بود. او پس از جدایی از همسر، در سال ۱۹۶۴ با ریچارد برتون ازدواج کرد ماجراهای زندگی مشترک پر فراز و نشیب آن دو که حدود یازده سال دوام داشت، همواره در خبرهای حاشیه ای جهان سینما به چشم می خورد؛ و این رابطه فقط ده سال دوام داشت پس از طلاق دوباره درسال ۱۹۷۵ باهم مجدداً ازدواج کردند ولی این بار ۹ ماه بیشتر دوام نداشت. تیلور در سال ۱۹۹۶ از آخرین همسر خود طلاق گرفت.

تام کروز

یکی دیگر از رکورد داران ازدواج در هالیوود تام کروز است. تام کروز هنرپیشه سرشناس هالیوود است که زندگی شخصی پرماجرایی را پشت سر گذاشته است.

چهره های هالیوود

تام کروز هنرپیشه مشهور هالیوود

تام کروز در سال ۱۹۸۷ با میمی راجرز هنرپیشه آمریکایی ازدواج کرد اما این ازدواج دوام چندانی نداشت و این زوج در فوریه سال ۱۹۹۰ از هم جدا شدند. تام کروز در مراسم شصت و یکمین دوره جوایز اسکار سال ۱۹۸۹با نیکول کیدمن هنرپیشه استرالیایی آشنا شد و مدتی بعد با وی ازدواج کرد اما این ازدواج هم به جدایی ختم شد.

چهره های هالیوود

تام کروز و همسرش نیکول کیدمن

تام کروز در سال ۲۰۰۵ با کیتی هولمز هنرپیشه آمریکایی آشنا شد. مراسم عروسی آن ها در ۱۸ نوامبر ۲۰۰۶ در براچیانو ایتالیا برگزار شد. در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۲ و پس از پنج سال زندگی مشترک اعلام شد که هلمز روند قانونی طلاق از تام کروز را در نیویورک آغاز کرده است.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی یکی دیگر از چهره هایی است که نام او در میان رکورد داران ازدواج در هالیوود ثبت شده است. آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان آمریکایی است که کارهای خیرخواهانه زیادی انجام داده است.

چهره های هالیوود

آنجلینا جولی چهره سرشناس هالیوود

جانی لی میلر همسر اول آنجلینا جولی است که در سال ۱۹۹۶ با او ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از وی جدا شد، همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند، ولی سرانجام بعد از ۳ سال ازدواجشان به جدایی انجامید.

 چهره های هالیوود

آنجلینا جولی و برد پیت

پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام ازدواج شدند اما زندگی آنها هم دوامی نداشت و سرانجام با وجود شش فرزند از هم جدا شدند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=109038

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0