تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

حسرت مسعود فروتن از طلاق همسرش

حسرت مسعود فروتن از طلاق همسرش

مسعود فروتن بازیگر سریال پدر روز گذشته مهمان علی ضیا در برنامه فرمول یک شد و درباره بزرگ ترین حسرت زندگی اش صحبت کرد.

حسرت مسعود فروتن از طلاق همسرش

ناگفته های مسعود فروتن در فرمول یک

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا روز گذشته ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ حوالی ساعت ۱۷:۴۰ روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیا در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان مسعود فروتن بازیگر ، دوبلور و کارگردان کشورمان بود.

مسعود فروتن بازیگری که به تازگی در سریال پدر ایفای نقش کرده بود مهمان این برنامه تلویزیونی شد و ناگفته هایی از زندگی شخصی و حرفه ای را بازگو کرد.

گفتگویی متفاوت با مسعود فروتن در فرمول یک

مسعود فروتن بازیگر ، کارگردان و مجری کشورمان روز گذشته در برنامه فرمول یک درباره زندگی شخصی و بزرگ ترین حسرت زندگی اش صحبت کرد و گفتگویی متفاوت با علی ضیاء را رقم زد.

 مسعود فروتن

علی ضیا و مسعود فروتن در برنامه فرمول یک

مسعود فروتن در ابتدای گفتگو از ۷۳ سالگی و اشتیاقی که هنوز برای زندگی در او زنده است صحبت کرد و گفت :سن یک عدد است و من همیشه دنبال بهانه ام تا حال زندگی ام خوب باشد و همیشه برای خودم احترام قائلم و همین باعث میشود که همیشه زندگی را زیبا ببینم.

علی ضیا درباره کارگردانی مسعود فروتن برای ماندگارترین تصویر انقلاب یعنی تصویر ورود امام صحبت کرد و آقای بازیگر درباره کارهای هنری اش گفت که توسط منصور ضابطیان برای قصه خوانی در رادیو هفت دعوت شد و همین باعث ماندگاری او در تلویزیون گردید.

مسعود فروتن

سینا مهراد و مسعود فروتن در سریال پدر

در بخشی از صحبت های بین علی ضیا و مسعود فروتن ، مجری فرمول یک درباره بزرگ ترین حسرت زندگی مسعود فروتن پرسید که گفت :اگر بگویم گریه ات درمی آید ، زندگی حسرت هم داره، من سالها پیش متارکه کردم و همسرم از ایران رفت و دخترم را هم فرستادم و حسرت زندگی با همسری که دوستش داشتم و دخترم همیشه تا آخر عمر همراه من هست و همیشه کمبود آنها را دارم و الان این عشق را نثار بچه هایی میکنم که بچه های من نیستند چون دیگه دخترم نیست که عشقم را نثارش کنم و بچه هایی که اطراف من هستند را مثل بچه های خودم دوست دارم.

مسعود فروتن

مسعود فروتن بازیگر سریال پدر

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31422

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0