تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

عذرخواهی مهدی فخیم زاده بخاطر قهر در برنامه زنده

عذرخواهی مهدی فخیم زاده بخاطر قهر در برنامه زنده

مهدی فخیم زاده کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون روز گذشته با حضور در برنامه من و شما از مردم بخاطر ترک کردن برنامه زنده سینما دو عذرخواهی کرد.

عذرخواهی مهدی فخیم زاده بخاطر قهر در برنامه زنده

توضیح مهدی فخیم زاده درباره قهرش از برنامه زنده

برنامه زنده سینما دو با اجرای حامد عنقا پنجشنبه شب میزبان مهدی فخیم زاده کارگردان ، نویسنده و بازیگر سرشناس کشورمان بود. بحث درباره بیانیه تهیه کننده های سینما درباره میزان دستمزد بازیگران درحال ادامه دادن بود که یک ارتباط تلفنی ماجرایی را رقم زد و به قهر آقای کارگردان منجر شد.

ماجرای قهر مهدی فخیم زاده چه بود

ارتباط تلفنی مجری برنامه با لاله اسکندری و طولانی شدن این گفتگو باعث کلافه شدن آقای کارگردان شد و دلیلی شد تا بدون خداحافظی استودیوی برنامه را ترک کند. این رفتار مهدی فخیم زاده باعث تعجب بسیاری از بیننده های این برنامه شد و مجری برنامه بعد از رفتن مهدی فخیم زاده از برنامه اعلام کرد که آقای فخیم زاده اندکی کم تحمل هستند و طولانی شدن صحبت های ما با خانم اسکندری و شاید صحبت های ایشان به عنوان یک پاسخ رسمی یا نیمه رسمی از انجمن بازیگران با برخی موضوعاتی که آقای فخیم زاده میخواستند طرح کنند تضاد داشت و علی رغم خواهش های ما ایشان تمایلی به ادامه گفتگو نداشتند و من از جانب استادم مهدی فخیم زاده و برنامه سینما دو از شما عذرخواهی میکنم و آرزو میکنم که استادهای ما صبورتر باشند.

عذرخواهی و توضیح مهدی فخیم زاده در برنامه من و شما

مهدی فخیم زاده

مهدی فخیم زاده و آرش ظلی پور در برنامه من و شما

بعد از این اقدام غیرمنتظره مهدی فخیم زاده در برنامه زنده سینما دو ، روز گذشته برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور میزبان این کارگردان و بازیگر سرشناس بود و در بخشی از این گفتگو به ماجرای قهر مهدی فخیم زاده اشاره شد.

در بخشی از این گفتگو به کارهای مهدی فخیم زاده اشاره شد و گفتگوی جذابی را رقم زدند . در ادامه گفتگو آرش ظلی پور به ماجرای شب گذشته اشاره کرد و گفت :من برنامه شب گذشته شما را دیدم و خیلی تعجب کردم از کاری که شما انجام دادید و همین موضوع باعث شد مهدی فخیم زاده در این باره توضیح بدهد.

من با خانمی که برنامه ریز بود صحبت کرده بودم و قرار شده بود که من به برنامه بیایم و صحبت هایم را انجام بدهم و بروم و صحبت دیگری نباشد و ایشان به من قول داده بودند. اما مطلب این بود که خانم لاله اسکندری روی خط آمدند و شروع به صحبت کردند که این از نظر من اشکالی نداشت اما وارد بحث شدند و من همین طور بیکار ده دقیقه تا یک ربع نشسته بودم و تا اینجا هم باز قابل تحمل بود اما اعلام شد که خانم روی خط باشید تا ما یک وله ببینیم و برگردیم و من همینطور نشسته بودم و با خودم گفتم بلند شوم و بروم. آرش ظلی پور ادامه داد که به نظر من در یک برنامه زنده شما نباید یکدفعه رها کنید و بروید، شاید این رفتار خیلی خوب نباشد .

مهدی فخیم زاده در این برنامه از مردم عذرخواهی کرد و گفت:من همینجا از مردمی که برنامه را دیدند عذرخواهی میکنم و این اتفاق معمولا نمی افتد اما به هرحال من از تماشاچیان این برنامه عذرخواهی میکنم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=25778

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0