تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
1

شارژر تلفن همراه با جلیقه! + عکس

شارژر تلفن همراه با جلیقه! + عکس

تلفن همراه خود را بدون نیاز به شارژر تلفن همراه در جیب خودتان شارژ کنید .

شارژر تلفن همراه با جلیقه! + عکس

شارژر تلفن همراه در جیب شماست

جلیقه هوشمند شرکت BAE ، شارژر تلفن همراه همیشگی شماست . در این تکنولوژی کاربران می توانند تلفن همراهشان را در جیب خود شارژ کرده و از جیب دیگر برای آپلود تصویر روی دستگاه استفاده کنند. این فناوری در حال حاضر تنها برای خدمات اورژانس طراحی شده اما در آینده ممکن است در پوشاک عموم نیز استفاده شود.
 
شرکت های سیستم های BAE و “پوشاک هوشمند” یک لباس جدید را طراحی کرده اند که شارژر تلفن همراه و تبلت بدون نیاز به سیم شارژر است.
 
شارژ تلفن همراه با لباس

تلفن همراهتان را در جیبتان شارژ کنید

اگرچه تلفن همراه و تبلت تا حد زیادی به انسان کمک کرده اند تا از شر رایانه های رومیزی بزرگ خلاص شوند، اما همچنان به سیم، کابل و شارژر نیاز دارند.شرکت BAE از فناوری جدیدی موسوم به “برادسورد اسپین” برای ساخت لباس هایی استفاده کرده که درون خود یک شبکه الکترونیکی دارند و گجت ها را با خود پارچه شارژ می کنند.

یک جلیقه هوشمند از یک لایه مبتنی بر نساجی الکترونیکی ساخته شده که در زمان استفاده در پوشاک کاربر، یک شبکه الکترونیکی نامرئی و منبع تغذیه را با استفاده از بافت رسانا به جای سیم و کابل تولید می کند.

این جلیقه جدید جایگزینی برای دستگاههای قابل حمل و باتری های سنگینی است که سربازان و ماموران آتش نشانی برای ماموریت های خود به آنها تکیه دارند. همچنین این فناوری می تواند پایان نیاز به حمل شارژر و کابل برای دستگاههای همراه باشد.

کاربر می تواند دستگاههای الکترونیکی حیاتی را بطور مستقیم به جلیقه، کت یا کمربند خود وارد کرده و آن ها را فورا بوسیله یو.اس .بی به بخش برق یا داده متصل کنند.

این پوشاک به اندازه ای محکم است که بتواند در شرایط سخت مانند آتش سوزی عمل کند. همچنین می توان این جلیقه را با استفاده از شارژر خودرو شارژ کرده یا باتری های آن را عوض کرد.فناوری Broadsword Spine از هشت محل اتصال در سراسر پوشاک برخوردار است که ۲۰۰ وات برق تولید کرده و با یو.اس .بی می توان با آن ارتباط برقرار کرد.

این فناوری در حال حاضر تنها برای خدمات اورژانس طراحی شده اما در آینده ممکن است در پوشاک عموم نیز استفاده شود. برای مثال کاربران می توانند تلفن همراهشان را در جیب خود شارژ کرده و از جیب دیگر برای آپلود تصویر روی دستگاه استفاده کنند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=101421

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0