تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

رقابت محمدجواد رضایی و ابوطالب حسینی در خنداننده شو ۲

رقابت محمدجواد رضایی و ابوطالب حسینی در خنداننده شو ۲

شب گذشته ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ در دومین شب از مرحله سوم خنداننده شو ۲ محمدجواد رضایی و ابوطالب حسینی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

رقابت محمدجواد رضایی و ابوطالب حسینی در خنداننده شو ۲

در دومین شب از مرحله سوم خنداننده شو ۲ چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. در برنامه خندوانه شب گذشته دو شرکت کننده دیگر از کمدین های جوان خنداننده شو ۲ به رقابت با یکدیگر پرداختند .

دومین شب از مرحله سوم خنداننده شو ۲ با اجرای محمدجواد رضایی از گروه رامبد جوان و ابوطالب حسینی از گروه پانته آ بهرام همراه بود.

رقابت نفسگیر در دومین شب از مرحله سوم خنداننده شو ۲

در شب دوم از مرحله سوم خنداننده شو ۲ محمدجواد رضایی و ابوطالب حسینی به اجرای استندآپ کمدی های خود پرداختند و نظرات متفاوتی را از سوی داوران دریافت کردند.

محمدجواد رضایی

محمدجواد رضایی از گروه رامبد جوان در خنداننده شو ۲

محمدجواد رضایی از گروه رامبد جواد اولین شرکت کننده شب گذشته بود که برای اجرای استندآپ کمدی خود روی صحنه آمد . محمدجواد رضایی استندآپ کمدی خود را با موضوع سینه کفتری بودن و ماجراهایش اجرا کرد.

اجرای محمدجواد رضایی مورد استقبال رامبد جوان قرار گرفت و فرهاد آئیش درباره اجرای او گفت :این بار در اجرای محمدجواد اتفاقات جالبی رخ داد و سابقه رای دادن های مردم درباره محمدجواد نشانگر علاقه مردم به اوست و اینکه مردم در رای دادن به پیشینه محمدجواد نگاه میکنند و او را دوست دارند.

رامبد جوان

استقبال رامبد جوان از اجرای محمدجواد رضایی در خنداننده شو ۲

اشکان خطیبی درباره اجرای محمدجواد رضایی گفت :من خیلی برات خوشحالم که راحت از پس اجرات برآمدی و پانته آ بهرام درباره اجرای هم گروهی رامبد جوان گفت :محمدجواد یکی از دوست داشتنی ترین آدم هایی است که در کل زندگیم دیدم و فرصت دوباره ای که مردم به محمدجواد دادند باعث تا همه سربلند بشن و خیلی قوی ظاهر شد.

ابوطالب حسینی شرکت کننده گروه پانته آ بهرام با موضوع سربازی ، کار و کنکور و ازدواج استندآپ کمدی خود را در شب دوم از مرحله سوم خنداننده شو ۲ روی صحنه برد.

پانته آ بهرام

ابوطالب حسینی از گروه پانته آ بهرام در خنداننده شو ۲

ابوطالب حسینی استندآپ کمدی جالبی را در شب گذشته خنداننده شو ۲ با موضوع خواستگاری رفتن و ماجراهایش اجرا کرد و فرهاد آئیش درباره ابوطالب گفت :تو خیلی باهوشی ، اینقدر بامزه بود که من جرات نمیکردم بخندم که نکنه چیزی را از دست بدهم و واقعا نمونه یک استندآپ کمدی حساب شده بود.

اشکان خطیبی درباره اجرای ابوطالب گفت :جسارتت واقعا تحسین برانگیزه و تو به شدت ظریف موضوعاتت رو انتخاب میکنی و ریتم مافوق نوری پیدا کردی و مشتاقم که تو رو روی صحنه با استندآپ نیم ساعته ببینم و در پایان رامبد جوان درباره اجرای ابوطالب گفت :خیلی خوش ریتم و عالی بودی و اجرای خوشایندی داشتی و آدم از تماشای اجرای تو واقع لذت میبره.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=29109

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0