تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

غافلگیری محمد موسوی در برنامه دورهمی با پفک! + فیلم

غافلگیری محمد موسوی در برنامه دورهمی با پفک! + فیلم

شب گذشته مهران مدیری، میزبان محمد موسوی والیبالیست کشورمان در برنامه دورهمی شد و او را با پذیرایی جالبش غافلگیر کرد.

غافلگیری محمد موسوی در برنامه دورهمی با پفک! + فیلم

سید محمد موسوی ملی پوش والیبال مهمان دیشب دورهمی

برنامه دورهمی به کارگردانی و اجرای مهران مدیری دیشب میزبان سید محمد موسوی ملی پوش والیبال بود که یک گفتگوی صمیمی و جذابی در این برنامه برگزار شد و مهران مدیری با خوراکی مورد علاقه محمد موسوی او را غافلگیر کرد.

شب گذشته مهران مدیری در ابتدای برنامه تلویزیونی «دورهمی» گفت:تاریخ بشر به سه دوره قدیم، عصر تمدن و عصر مدرنیته تقسیم می شود؛ اما امروزه در عصر ابتذال هستیم. آثار هرچه مبتذل تر، پرفروش تر می شوند و یا هرچه مبتذل تر معروف تر و فالوورها بیشتر می شوند.

وی در ادامه بیان کرد:در یک برنامه مجری یک بچه ۶ ساله را به خاطر اینکه گوش هایش از صورتش بزرگتر است، به برنامه اش دعوت می کند! چرا چون در فضای مجازی طرفدار زیاد دارد. در واقع اگر یک روز فضای مجازی نباشد، نمی دانیم باید چه کار باید کنیم. باید واقعیت را بپذیریم که در دسترس نبودن فضای مجازی خیلی ها را بیکار کرد.

مدیری تاکید کرد:ابتذال خیلی زود به یک عادت رفتاری تبدیل می شود و همه جا هم وجود دارد. باید بدانیم که هر کنسرتی جای ملق زدن و پریدن نیست و آن شخصی که به کنسرت سنتی می آید هم، در نظر داشته باشد که کنسرت ها با یکدیگر متفاوت هستند.

مدیری در بخش گفتگو با مهمان برنامه، میزبان سید محمد موسوی، والیبالیست کشورمان شد و در همان ابتدا به علاقه وافر این بازیکن به پفک اشاره کرد و با آوردن یک ظرف پفک او را غافلگیر کرد!
این بازیکن در آغاز گفتگو با مجری دورهمی، به سن و سال خود اشاره کرد و درباره آغاز ورزش حرفه ای خود گفت:متولد ۱۳۶۶ هستم. والیبال را از سن ۸ سالگی شروع کردم و از ۱۴ سالگی سر و شکلی حرفه ای تر به آن دادم. از ۱۸ سالگی هم وارد تیم های ملی شدم.

وی درباره زمان بازنشستگی در این رشته ورزشی گفت:تمام رشته های ورزشی یک سن مشخص برای انتهای کار دارند. در رشته والیبال هم بین ۳۰ تا ۳۵ سالگی به نوعی زمان بازنشستگی است.
والیبالیست تیم ملی کشورمان در خصوص همراهی و حمایت های مردمی گفت:در سال های خیلی دور، مردم کمتر توجهی به والیبال داشتند، اما در این سال های اخیر والیبال با استقبال خوبی مواجه شده و ورزش مردمی تری شده است.

دورهمی

محد موسوی در برنامه دورهمی

موسوی درپاسخ به سوال معروف مدیری درباره «عشق» گفت:نمی دانم خوشبختانه یا متاسفانه؛ اما تا امروز عاشق نشدم و بیشتر سعی می کنم دوست داشته شوم تا اینکه دوست داشته باشم!
وی با بیان اینکه چندبار از من خواستگاری شده، اظهار کرد:چند بار مقابل درب هتل و یا سالن های تمرین، دخترخانم ها با مادر و یا خودشان با دسته گل برای خواستگاری آمده اند؛ ولی من واقعا نمی دانم چه باید بگویم و همیشه در این موقعیت ها فرار می کنم.

این بازیکن با اشاره به اینکه درگیری بزرگی بین او و عادل غلامی وجود نداشته، درباره رسانه ای شدن اختلافشان در تیم تصریح کرد:در بین روزهای تمرین تیم ملی، یک روز به اصحاب رسانه اختصاص دارد. ما آن روز، روز سختی را در تمرین داشتیم و واقعا خسته بودیم. واقعیت این است که درگیری و یا خصومت خاصی بین من عادل نبود و نیست و یک شیطنت رسانه ای باعث پر رنگ شدن ماجرا شد. (در پی این اتفاق و رسانه ای شدن اختلاف این دو بازیکن، غلامی از تیم ملی کنار گذاشته شد). 

برنامه دیشب دورهمی با حضور سید محمد موسوی

موسوی در ادامه درباره وضعیت مالی والیبالیست ها گفت:هر کاری سختی خودش را دارد؛ اما اگر عاشق آن کار باشیم، هر سختی راحت می شود. خدا را شکر درآمد ما خوب است و بچه ها مشکل مالی و یا شغل دومی ندارند. از زمانی هم که والیبال مردمی تر شده، اسپانسرهای بیشتری برای سرمایه گذاری پیش آمده اند.

وی در ادامه درباره پیشنهاد اجرای برنامه تلویزیونی از طرف یکی از دوستانش بیان کرد:یک بار یکی از دوستان مجری به من پیشنهاد اجرای برنامه تلویزیونی را داد؛ ولی قبول نکردم. چراکه واقعا سخت است و فکر نمی کنم کار ساده ای باشد.

موسوی در پایان گفتگو، کاپ و جایزه بهترین دفاع روی تور خود را به موزه دورهمی اهدا کرد.مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی دورهمی هم پس از گفتگو با مهمان، در خصوص موضوع ابتذال گفت:تا درباره ابتذال حرف می زنیم، می گویند خجالت بکشید؛ مردم دوست دارند و این نوع آثار را پیگیری می کنند، به سلیقه مردم احترام بگذارید. اما این را بدانیم که اگر ما تولید و محتوای درستی داشته باشیم، مردم برای آن آثار هم صف می کشند و دوستشان خواهند داشت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26495

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0