تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

طراحی صندلی های جدید و جالب به شکل فرفره + تصاویر

طراحی صندلی های جدید و جالب به شکل فرفره + تصاویر

یک طراح معروف بریتانیایی به نام توماس هیدر ویک اخیرا صندلی های جالب فرفره ای طراحی کرد که برای علاقه مندان به فرفره بسیار جذاب بوده است.

طراحی صندلی های جدید و جالب به شکل فرفره + تصاویر

صندلی های جالب فرفره ای ساخته ” توماس هیدر ویک “

یکی از جالب ترین خاطراتی که ممکن است ما از دوران کودکی خود به یاد داشته باشیم، فرفره های چوبی و کاغذی بودند که همیشه به این علاقه مند بودیم تا تمام طول روز خود را صرف بازی کردن با این وسایل بازی جالب کنیم. این نوع خاطرات قطعا یکی از خاطرات جالب و دوست داشتنی هر یک از ما می باشد.

صندلی های جالب

طراحی جالب و جدید صندلی ها

با این وجود می توان میزان اهمیت و خاطره ساز بودن فرفره را در میان اسباب بازی های دیگر دانست چرا که این اسباب بازی هنوز هم مرد استفاده کودکان قرار می گیرد. بطور کل ما دو نوع فرفره با نام های فرفره چوبی و فرفره کاغذی داریم که اغلب ما فرفره های کاغذی را بیشتر به یاد می آوریم و برای بازی با آن مدت ها در بیرون از خانه با علاقه می دویدیم تا بتوانیم آنرا به حرکت در آوریم.

اما اخیرا یکی از طراحان مشهور به نام آقای ” توماس هیدر ویک ” از یک طرح جالب صندلی رونمایی کرد که توانست محبوبیت زیادی در میان انسان هایی که با فرفره ها خاطره داشتند ایجاد کند و به تبع با واکنش های جالب و متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فرفره های جدید

نمونه جدید و بزرگ فرفره های قدیمی

طراح مشهور آقای ” توماس هیدر ویک ” از بریتانیا، اخیرا از یک طرح جالب و دیدنی صندلی های فرفره ای رونمایی کرد که با واکنش های جالب و دیدنی روبرو گشت. این نوع صندلی های به گونه ای نمونه بزرگ شده فرفره هایی هستند که ما در دوران کودکی خود از آن ها استفاده می کردیم.

توماس هیترویک

طراحی جالب و جذاب آقای توماس هیدر ویک

با این وجود قطعا داشتن یکی از این صندلی های جالب و دیدنی برای هر یک از ما جالب خواهد بود و می تواند هم باعث تفریح و سرگرمی ما شود و می توانیم به مدت ساعت های طولانی همانند دوران کودکی از آنها استفاده کنیم و ساعات خوشی را برای خود ارمغان آوریم.

صندلی های چرخشی

صندلی های فرفره ای برای تفریح و سرگرمی

لازم به ذکر است که از این صندلی های جالب می توانید در محیط های مختلف در داخل و خارج از خانه استفاده کنید و ساعات خوب و خوشی را برای خود و اطرافیانتان ایجاد کنید. با این وجود هنوز قیمت این صندلی های جالب اعلام نشده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51320

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0