تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
0

تکنیک های جدید در آرایش دائمی صورت

تکنیک های جدید در آرایش دائمی صورت

فیبروز ابرو روش بسیار خلاقانه و هوشمندانه، با این هدف ایجاد شد که جایگزین روش های قدیمی شود تا بتوان تاتوی ابرو را به طبیعی ترین حالت ممکن انجام داد.

تکنیک های جدید در آرایش دائمی صورت

تکنیک های روز آرایش دائمی صورت

حتما تا به امروز اسم فیبروز ابرو را زیاد شنیده اید ، این روش بسیار خلاقانه و هوشمندانه، با این هدف ایجاد شد که جایگزین روش های قدیمی شود تا بتوان تاتوی ابرو را به طبیعی ترین حالت ممکن انجام داد.این تکنیک در سطح جهان با استقبال زیادی مواجه شد و علت آن هم طبیعی بودن این تکنیک است. این روش که همان هاشور ابرو است ، رنگ را به صورت خطوط مویی و خیلی نازک در جهت رویش ابرو می کشد و نتیجه کار را دقیقا مانند تار موی ابرو می کند و همچنین به وسیله قلم بدون دستگاه انجام می شود.

طبیعی بودن و برخی عوامل دیگر مثل پاک کردن تاتو باعث شد عده ی زیادی علاقمند به انجام آن شوند. پاک کردن تاتو ابرو بدون شک در گذشته کاری نسبتا مشکل و پر هزینه بود از این حیث که رنگ زیر پوست به دلیل زیاد بودن باید طی چند مرحله با لیزر پاک می شد و همچنین بعد از پاک شدن همیشه ردی طوسی، سبز یا بنفش روی ابرو ایجاد میشد، یکی از چندین مزایای مهم فیبروز ابرو راحت پاک شدن آن و تغییر مدل آن است.

از دیگر مزایای آن از جمله مناسب برخی نواقص ابرو یا نا قرینگی،ریختگی در قسمتهایی از ابرو، زخم هایی در ابرو که باعث سوخته شدن ریشه ابرو در برخی قسمت ها شده باشد، مناسب افرادی که در فصل های گرم از استخر استفاده میکنند، یا افرادی که ورزشکار هستند، برخی افراد که شاغل هستند و باید چند دقیقه ای را در طول روز برای آرایش ابرو اختصاص دهند، پر کردن خط نازک ابرو… از جمله مزایایی است است که فیبروز ابرو را بسیار پرطرفدار کرده است.

تکنیک های جدید در آرایش دائمی صورت

فیبروز ابرو در واقع تکنیک جدید از هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ است ، بعد از روش میکروپیگمنتیشن که با دستگاه انجام می شد، روش میکروبلیدینگ هم ابداع شد و به سرعت مورد توجه و محبوبیت قرار گرفت. روش میکروبلیدینگ که با قلم و به صورت دستی انجام می شود، تکنیکهایی دارد که مدل های زدن ابرو در آن متفاوت است. فیبروز هم یکی از همان تکنیک هاست که زاویه کشیدن خطوط و طرحی که هاشور زده می شود متفاوت است. در این تکنیک برای بهتر شدن نتیجه می توان از تیغ بلید یو استفاده کرد. تیغ یو به علت داشتن منهنی در گوشه ها خطوط را طبیعی تر می کشد.یکی دیگر از راه کارهای بهتر شدن نتیجه چرخاندن قلم در بین انگشتان هنگام کشیدن خط است.زمانی که می خواهید خطی مثل تار موی ابرو بکشید اگر قلم را در دست بچرخانید خط کشیده شده کمی انحنا دار و مثل ابرو دیده می شود.

در فیبروز ابرو معمولا از رنگهای تیره تر باید استفاده شود.چون این تکنیک به صورت دستی انجام می شود رنگ تزریق شده در لایه سطحی تری از پوست قرار می گیرد، امکان ریزش رنگ هم بیشتر است. بنابراین رنگ های روشن بعد از ریزش تقریبا محو می شوند و نتیجه کار را از بین می برند. ولی رنگ های تیره ماندگاری بالاتری خواهند داشت. البته باز هم باید به پوست مشتری و رنگ چشم توجه شود.نباید نسبت به پوست رنگ خیلی تیره انتخاب شود یا برعکس ، همیشه باید متناسب با پوست مشتری رنگ انتخاب شود و حتما هم به شخص توضیح دهید که علت انتخاب رنگ چیست.

یک نکته مهم در فیبروز ابرو رعایت فاصله خطوط از هم است.اگر خطوط چسبیده به هم کشیده شود بعد از مدتی تبدیل به سایه خواهد شد که اصلا جالب نیست. در بالاتر هم اشاره کردیم که پاک کردن تاتو ابرو در فیبروز راحت تر انجام می شود.زیرا رنگ به صورت هاشور کشیده می شود و پاک کردن آن را بعد از مدتی راحتت تر می کند.اما اگر این تکنیک به درستی انجام نشود و آن را به سایه تبدیل کند پاک کردن این تکنیک را کمی سخت خواهد کرد.

بد نیست کمی از ابزار کار آن و نحوه انجام آن هم بدانید. فیبروز به وسیله قلم مخصوص و تیغ بلید انجام می شود. این روش بدون دخالت دستگاه و با فشار دست صورت می گیرد.معمولا قلم های فیبروز شبیه به خودنویس بلند و باریک هستند که سر آن جای قرار گیری تیغ است.تیغ بلید بسیار ظریف و کوچک است که دو نوع یو و اسلوپ دارد.

آموزش تاتو ابرو به روش فیبروز هم به اندازه انجام آن کاملا پرطرفدار است .فیبروز شاخه ای از روش هاشور ابرو است که در موسسه میکرو آکادمی انجام می شود.

تکنیک های جدید در آرایش دائمی صورت

یکی دیگر از روش های جدید در آرایش دائمی صورت تکنیک بن مژه است که این تکنیک هم بسیار طبیعی و ظریف انجام می شود. ممکن است بن مژه را با خط چشم اشتباه بگیرید اما باید بدانید که این دو روش با هم تفاوت دارند.بن مژه خطی بسیار ظریف و باریک است که درست در راستای خط مژه کشیده می شود،این خط دنباله ندار و پهن هم کشیده نمی شود.انجام این تکنیک برای افرادی که طرفدار خط چشم نیستند بسیار مناسب است،و باعث گیرایی چشم ها می شود.این تکنیک نسبتا دخترانه تر است و باعث پرتر نشان دادن مژه های شما می شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4692

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0